Polska strzela gole, Ty wygrywasz z Bukmacherem Betsson!

Polska! Biało - Czerwoni! Polska! Biało - Czerwoni!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą od Bukmachera Betsson! W tej promocji będziesz wygrywał razem z Biało - Czerwonymi! Bukmacher sprawia, że Mundial będzie dla Ciebie jeszcze bardziej emocjonujący!

Podczas tegorocznego Pucharu Świata w Rosji Betsson ma dla Ciebie tę świetną ofertę! Składając depozyt możesz odbierzesz zakład bez ryzyka aż do 150 PLN a do tego dodatkowo za każdego gola strzelonego przez “naszych”, oraz w meczu finałowym!

400 zł bonus bez warunku obrotu.

Zasady wzięcia udziału w tej promocji są bardzo proste! Jeżeli nie masz jeszcze u nich konta to szybciutko je załóż. Gdy już się zarejestrujesz, wystarczy że postawisz zakład bez ryzyka na swoim kupie i zagrasz bez ryzyka do 150 PLN. 

Za każdego gola strzelonego przez reprezentację Polski w turnieju mistrzowskim, otrzymasz 25 PLN, a także za bramki strzelone w meczu finałowym.

400 zł bonus bez warunku obrotu.

Warunki Promocji

  • Dokonując pierwszego depozytu w kwocie co najmniej 30 PLN w dniach 14 czerwca – 15 lipca 2018, zakwalifikujesz się do specjalnego bonusu za gole Polaków podczas turnieju w Rosji oraz gole w meczu finałowym.
  • Za każdą bramkę strzeloną przez reprezentację Polski w piłce nożnej w tych dniach, będzie Ci przysługiwać 25 PLN dodatkowego bonusu. Bonus dotyczy także ewentualnych meczów w fazie pucharowej.
  • Bonus za bramki wypłacony zostanie również za gole strzelone w meczu finałowym. Np. 3 bramki łącznie w finale = 75 PLN dodatkowego bonusu.
  • Każdy wypłacony bonus za bramki należy obrócić trzy razy po minimalnym kursie 1,50.
  • Obowiązują ogólne zasady i warunki Bukmachera Betsson.
400 zł bonus bez warunku obrotu.

https://www.polskiekasyno.com