Niemcy poza Mundialem

Szokująca porażka Niemiec w Mistrzostwach Świata 2018

Puchar Świata ma to do siebie, że potrafi pisać nad wyraz nieoczekiwane scenariusze. Rosja 2018 również w jakiś sposób osiągnęła nowe emocjonalne szczyty. Z pewnością największym do tej pory szokiem jest fakt, że Niemcy po raz pierwszy od 80 lat nie przeszły przez grupę.

€ 50 bonus.
1.40

Tego jeszcze nie grali! Takiego przebiegu Mistrzostw nie spodziewał się nikt! Mistrz Pucharu Świata z ostatniego turnieju poniósł niesamowitą porażkę w pojedynku z Kora Południową. Niemcy nie tylko przegrali z tą, mogłoby się wydawać słaba drużyną piłkarską, ale zostali wręcz zmiażdżeni przez przeciwnika. Nie udało się im zdobyć ani jednego punktu. Ani jeden strzał nie trafił do do bramki Azjatów! Po raz czwarty w pięciu Mistrzostwach Świata broniący się mistrzowie zostali wyrzuceni na etapach grupowych, ale po raz pierwszy tą drużyną jest reprezentacja Niemiec. Co się stało z Niemcami?

€ 100 bonus.

Tegoroczne rozgrywki Pucharu Świata z pewnością przejdą do historii jako jedne z najbardziej szokujących jak do tej pory. Zwłaszcza ze względu na porażkę Niemców. Ich eliminacji już w fazie grupowej nie przewidział nikt. Niemieccy fani są zdruzgotani. Czeski film - nie wiadomo o co chodzi. Ostatniego Mistrza Świata oceniano jako pewniaka, z najwyższymi szansami na dotarcie do samego końca. Tak twierdzili eksperci jeszcze przed rozpoczęciem tegorocznego pucharu.

Manuel Neuer, Sami Khedira and Mario Gomez to jedyni piłkarze ekipy niemieckiej, którzy mają powyżej 29 lat i żaden z nich nie ma więcej niż 32 lata. Miał to być skład pełen młodego talentu, świeżości i polotu. Ale jakoś nie widać było ani zacięcia, ani iskry ani ducha walki. Był tylko mizerny i nudny futbol i mozolne ​​ruchy w których każdy rzut był przewidywalny. Joachim Low będzie miał teraz do odpowiedzenia na wiele pytań. Wielu oceniło kilka z jego z decyzji jako dość kontrowersyjnych. Historia Niemiec w Mundialu dobiegła końca i może nasunąć pytanie, czy czas Joachima Low jako trenera reprezentacji i kilku innych graczy również dobiegnie końca.

200 zł bonus.

https://www.polskiekasyno.com