Ocena: 5.0 / 5
Zagraj na automatach od Prgmatic Play

Pragmatic Play

Pragmatic Play to producent gier, który staje się coraz bardziej popularny w europejskich kasynach online. Firma została założona w Ameryce Południowej i zaczęła dostarczać gry przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, ale ostatnio rozwinęli się, zyskując większe uznanie na rynku europejskim. Pomimo tego, że Pragmatic Play pochodzi z Ameryki Południowej, ich biura znajdują się na Malcie.

A oto, jak Pragmatic Play opisuje siebie na swojej stronie internetowej:

"Wizja:

Być jednym z wiodących dostawców gier na całym świecie, tworząc niezapomniane wrażenia.

Misja:

Zapewnić najwyższą jakość produktów i usług oraz ciągle dążyć do ich ulepszenia.

Zapewnić spójność i wydajność.

Być na bieżąco ze środowiskiem w którym działamy.

Promować kulturę zaufania i wzajemnego szanowania wśród naszych pracowników.

Budować wzajemnie trwałe związki określone przez profesjonalizm. "

Pragmatic Play Bonusy i Darmowe Spiny

Gra w kasynie z bonusem to coś, co polecamy., dlatego, że można po prostu grać więcej za swoje pieniądze. Czasami podczas przeglądania producentów gier, może być trudno otrzymać bonus na konkretne gry od producentów, ponieważ mogą one być zupełnie nieznane na rynku kasyn online w Polsce. Istnieje jednak kilka kasyn na Polskim rynku z grami od Pragmatic Play. Polecamy kliknięcie na jeden z linków do kasyn, dołączonych do tej recenzji, aby wykorzystać bonusowe darmowe spiny na grach od Pragmatic Play.Pragmatic Play Kasyna

Możesz zagrać na niektórych grach od Pragmatic Play w znanych kasynach w Polsce, takich jak: Betsafe, Betsson i LeoVegas. Kliknij linki w tej recenzji, aby zdobyć ekskluzywny bonus w kasynie.


3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

Pragmatic Play Gry i Sloty

Pragmatic Play, posiada dość duży wybór gier i wiele z ich tytułów wygląda bardzo ekscytująco. Wśród różnych kategorii gier znajdziemy klasyczne video sloty, gry stołowe, gry video i inne. Większość gier jest dość oszałamiająca pod względem grafiki i oryginalnych, zabawnych tematów.

Pragmatic Play

A oto niektóre z najbardziej popularnych tytułów od Pragmatic Play:

3 Kingdoms - Battle of Red Cliffs

Hot Safari

Panther Queen

Wolf Gold

Hercules Son of Zeus

Queen of Atlantis

Queen of Gold

Romeo and Juliet

Sugar Rush

Dragon Kingdom

3 Genie Wishes

Real Gangsters

Mighty Kong

The Catfather

Bee Land

Great Reef

Pragmatic Play Wersja Mobilna

Bez problemu możesz grać na slotach od Pragmatic Play na telefonie lub tablecie. W dzisiejszych czasach, każdy producent chcący odnieść sukces w tej branży, oferuje gry na urządzeniach mobilnych. Możesz być pewny, że gry od Pragmatic Play działają doskonale na komputerach stacjonarnych, komórkach i tablecie.


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.