Odgadnij ile piłek jest w tym samochodzie aby go wygrać!

Promocja BMW

Nie wiem, czy pamiętacie promocje wielkanocną w której samochód był wypełniony jajkami wielkanocnymi? Tym razem, aby uczcić zbliżający się wielki turniej piłkarski – Euro 2016, Betsson wypełnił samochód piłkami. Naszym zadaniem jest odgadnięcie ile piłek znajduje się w tym samochodzie. Pierwszy typ jest za darmo.


Betsson Betsson 500 zł bonus
50 darmowych spinów
Graj Teraz

Dowiedz się więcej

Wiesz ile piłek udało się zmieścić do samochodu? Wyślij swój typ, a może ty będziesz szczęśliwcem, który wygra samochód BMW. Pierwszy typ jest za darmo, a za każdy następny dzień, w którym zagrasz za minimum 40zł na automatach, otrzymasz dodatkowy typ. Gracz, który odgadnie ilość piłek ukrytych w samochodzie lub będzie najbliższy prawdy, do 29 czerwca wygra BMW 116i.

Zasady promocji

Promocja trwa od 1 czerwca do 29 czerwca

Zwycięzcą będzie gracz, który odgadnie liczbę piłek znajdujących się w samochodzie Betsson. Jeśli dwóch graczy wysłało takie same prawidłowe typy(lub najbliższe prawdzie), to o zwycięstwie zdecyduje moment ich wysłania. Wygra prawidłowy typ wysłany wcześniej

Zwycięzca zostanie poinformowany drogą mailową 30 czerwca

Otrzymasz jeden darmowy typ, a za każde 40 zł zagrane na slotach w kasynie Betsson ( w okresie trwania promocji), otrzymasz dodatkowy typ

Odgadnij ile piłek jest w tym samochodzie aby go wygrać!

Betsson Bonus Powitalny

Promocja ta jest otwarta dla obecnych i nowych klientów Betsson. Jeśli nie masz jeszcze u nich konta to warto zapoznać się z ich ofertą powitalną w której nowi gracze mogą otrzymać bonus powitalny w wysokości 1000 zł. Aby go odebrać, musisz wpłacić 500zł, po czym na twoim koncie pojawi się 1000zł! Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Betsson, zaloguj się i odbierz bonus już teraz! Swój bonus powitalny możesz odebrać zarówna w kasynie jak i w Zakładach Spotowych. W zakładach sportowych to 100% do 200zł. Wystarczy, że wpłacisz 200zł, a będziesz grał za 400. Warto podwoić stan konta przed wypuszczeniem pierwszego zakładu.


Betsson Betsson 500 zł bonus
50 darmowych spinów
Graj Teraz

 


PolskieKasyno.com