Oferta zakończona

50 darmowych spinów każdego tygodnia czeka na Ciebie!

50 darmowych spinów każdego tygodnia czeka na Ciebie!

Wśród najczęstszych „przedmiotów”, które możesz wygrać w promocjach kasyn online, są tak zwane darmowe spiny. Możesz je również określić jako dodatkowe spiny lub, jeszcze lepiej, spiny bonusowe. Są one niezwykle popularne wśród fanów automatów. Jeśli sam jesteś fanem automatów online, to mamy dla Ciebie niesamowitą wiadomość! Przez następny miesiąc, masz szansę na zgarnięcie do 50 darmowych spinów każdego tygodnia!


3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

Dowiedz się więcej

Taką ofertę znajdziesz tylko w kasynie Betsafe! Ich priorytetem jest dostarczanie najwyższej jakości usług dla wszystkich graczy. Teraz, Betsafe ma zaszczyt z dumą przedstawić ekskluzywne i porywające gry - dostępne tylko w kasynie Betsafe!


Jak zdobyć darmowe spiny?

 • Zapisz się - aby wziąć udział w promocji, każdego tygodnia musisz się zapisać. Nie masz jeszcze konta? Załóż je na stronie Betsafe poprzez kliknięcie na jeden z linków które znajdziesz na tej stronie.
 • Zdeponuj i graj - od poniedziałku do niedzieli wpłać 50 PLN i obróć 200 PLN na 12 slotach Betsafe wymienionych poniżej.
 • Odbierz 50 darmowych spinów - zgarnij 50 darmowych spinów na najbardziej popularny slot z Jackpotem - Spin and Win 

3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

Gry które obejmuje promocja to - Diamond Jack,  Rich Geyser, Rocket Money, Mega 40, Golden Jokers Wild, Mystery Jackpot Spinner, Random Winner Triple Play, Club Reno Wild, Jazz of New Orleans, Cowboy Treasure Deluxe, Ring the Bells Deluxe, Spin and Win Deluxe


Zasady

 • Promocja trwa od 28 sierpnia, od godziny 00.01, do 3 listopada 2019 roku, do godz. 23:59.
 • Promocja dostępna jest dla graczy mieszkających w Polsce.
 • Aby wziąć udział w promocji, gracze muszą najpierw się do niej zapisać.
 • W celu otrzymania nagrody, gracze muszą wykonać następujące proste kroki:
 1. Pomiędzy poniedziałkiem a niedzielą wpłacić 50 PLN.
 2. Pomiędzy poniedziałkiem a niedzielą obrócić 200 PLN w wybranych slotach Betsafe z listy dostępnej na stronie kasyna Betsafe.
 3. Otworzyć grę jackpot "Spin and Win" i odebrać 50 darmowych spinów.
 • Zaliczane będą tylko zakłady za prawdziwe pieniądze.
 • Po spełnieniu wymagań w danym tygodniu, gracz jednorazowo otrzyma nagrodę. Nagrody zostaną wypłacone po wykonaniu zadania, bezpośrednio na konto gracza.
 • Wszystkie darmowe spiny ważne są przez 48 godziny od momentu dodania ich do konta gracza.
 • Wszystkie wygrane zdobyte przy użyciu darmowych spinów traktowane są jako bonus. Zanim możliwy będzie obrót środków bonusowych z darmowych spinów, w pierwszej kolejności zostaną wykorzystane środki znajdujące się na koncie gracza.
 • Wygrane z darmowych spinów muszą zostać obrócone 35 razy w ciągu trzech dni, zanim możliwa będzie ich wypłata lub wykorzystanie w innym produkcie. Wygrane z darmowych spinów, które nie zostaną obrócone w ciągu 3 dni, wygasną.

3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

https://www.polskiekasyno.com