Oferta zakończona

Weź udział w Promocji Blood Suckers 2 w kasynie Betsson

Wygraj Wycieczkę do Transylwanii, Gotówkę I Darmowe Spiny!

Możesz już grać na slocie Blood Suckers 2, ekskluzywnie w kasynie Betsson! Aby to uczcić, Betsson przygotowało wspaniały turniej w którym możesz wygrać wycieczkę dla 2 osób do miasta Drakuli w Transylwanii, w Rumunii, oprócz tego do wygrania jest 14 000zł w gotówce i 100 000 darmowych spinów, do rozdania w każdy czwartek. Nie przegap tej okazji i weź udział w tej mrocznej, a za razem kuszącej promocji.


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Dowiedz się Więcej

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy się do niej zapisać na stronie promocji Betsson i zagrać na automacie Blood Suckers 2. Jeśli znajdziesz się wśród 200 najlepszych graczy w rankingu, który będzie aktualizowany codziennie(z wyjątkiem weekendów). Pierwsza seria nagród zostanie rozdana 9 marca, po czym punkty będą liczone ponownie od 0. Sprawdź jak zdobywać punkty:

Każde obrócone 40zł =1 punkt

Każda wygrana Big Win = 2punkty

Każda Wygrana Mega Win = 10 punktów

Każda wygrana Super Mega Win = 50 punktów

Nagrody w Promocji Blood Suckers 2

200 najlepszych graczy każdego tygodnia podzieli się pulą 14 000zł w gotówce i 10 000 darmowych spinów na automacie Blood Suckers 2. Nagrody będą przyznane 9 i 16 Marca. Główną nagrodą tygodnia jest wycieczka do Transylwanii, na 4 noce w apartamencie House of Dracula( ze śniadaniem).

Warunki Promocji

Promocja trwa od 2 do 15 marca 2017.

Tygodniowy ranking obowiązuje w następujących terminach: 2-8 marca i 9-15 marca.

Tylko gra Blood Suckers 2 liczy się w promocji

Zwycięzcy gotówki i darmowych spinów, zostaną poinformowani poprzez centrum wiadomości na koncie, pomiędzy 9 i 16 marcaq.

Wygrane z darmowych spoiw podlegają obrotowi x35.

Obowiązują ogólne warunki i zasady Betsson

Betsson Bonus Powitalny

Dla tych, którzy nie mają jeszcze konta w tym kasynie, Betsson oferuje nowym graczom bonus powitalny w wysokości 1000 zł. Aby go odebrać, musisz wpłacić na swoje konto 500zł, a na twoim koncie pojawi się 1000zł! Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Betsson, zaloguj się i odbierz bonus już teraz! Swój bonus powitalny możesz odebrać w kasynie lub Zakładach Spotowych. Bonus powitalny w zakładach sportowych to 100% do 200zł. Wystarczy, że wpłacisz 200zł, a będziesz grał za 400. Warto podwoić stan konta przed wypuszczeniem pierwszego zakładu !


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Odbierz Bonus Powitalny w Betsson

 

 


https://www.polskiekasyno.com