Oferta zakończona

Weź udział w

Codziennie 100 Darmowych Spinów

Weź udział w promocji kasyna Betsafe aby zdobyć szansę na wygranie darmowych spinów w turnieju z pulą nagród wartych 40 000zł. Wystarczy grać na nowym slocie „Wolf Cub”, spełnić wymagania obrotu i jeśli masz wilczy apetyt, to codziennie, aż do 2 marca możesz otrzymywać darmowe obroty.


3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

Dowiedz Się Więcej

Aby wziąć udział w promocji, będziesz musiał wpłacić 40zł i zagrać za 200zł na automacie „Wolf Cub”, po czym będziesz mógł odebrać 50 darmowych spinów na „Wolf Cub” – każdy ze spinów będzie warty 0.80zł. Jeśli zagrasz za kolejne 1 000zł na „Wolf Cub”, to odbierzesz 50 BIG spinów na „Wolf Cub” – każdy o wartości 4zł. Im więcej obrócisz, tym większe będziesz miał szanse na ogromne nagrody.

Zagraj na automacie Wolf Cub w kasynie Betsafe i wygraj darmowe spiny!

Zasady Promocji

Promocja trwa do 2 marca 2017.

Należy się najpierw zapisać do promocji.

Porcja spinów może być odebrana tylko raz w ciągu dnia.

BIG i SUPER spiny mogą być odebrane w ciągu 3 dni od daty ich otrzymania.

Wszystkie darmowe obroty są tylko dostępne na slocie „Wolf Cub”.

Wygrane darmowe BIG i SUPER spiny muszą być obrócone przynajmniej x35 w ciągu 3 dni od odebrania bonusu darmowych spinów.

Betsafe Bonus Powitalny

Jeśli nie masz jeszcze konta w Betsafe, to warto wiedzieć, że oferują nowym graczom bonus powitalny w wysokości aż 800zł i oprócz tego 50 darmowych spinów w grze Gonzo’s Quest. Aby dwukrotnie powiększyć swoją wpłatę, wystarczy otworzyć konto na które musisz wpłacić 40zł lub więcej aby odebrać 100% bonus, aż do 800zł.


3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

Odbierz Bonus Powitalny w Betsafe!

https://www.polskiekasyno.com