Oferta zakończona

Codziennie €60 w kasynie Bet-at-home

Codziennie €60 w wiadomości SMS

W kasynie bet-at-home, twój numer telefonu to czysta wygrana, ponieważ codziennie jeden z graczy zostanie losowo nagrodzony bonem o wartości €60! SMS zostanie wysłany, do jednego ze szczęśliwych graczy droga losową i bezpośrednio na twój telefon komórkowy.


€ 1 000 bonus.

Co zrobić aby wziąć udział w losowaniu

Aby wziąć udział w codziennym losowaniu, wystarczy wpisać swój aktualny numer telefonu komórkowego, po czym automatycznie weźmiesz udział w tej promocji. Sprawdź swoje dane na koncie gracza w zakładce „Dane osobowe” i weź udział w losowaniu.Zwycięsca zostanie powiadomiony przez SMS-a, codziennie pomiędzy 10:00 a 14:00. Zwycięscy będą również ogłoszeni na stronie promocyjnej Bet-at-home w poniższy sposób:

tabela zwycięsców

Bet-at-home Bonus powitalny

Ci którzy jeszcze nie posiadają konta w bet-at –home, mogą skorzystać z oferty dla nowych graczy , która daje €50 bonusu na zakłady sportowe i aż do €1000 bonusu w kasynie. Jeśli gry pokerowe to twoja specjalność, to w kasynie Bet-at-home możesz odebrać, aż do €1500 bonusu na gry pokerowe! Poza tym Bet-at-home regularnie uruchamia nowe promocje w których gracze wygrywają wspaniałe nagrody w postaci gotówki, sprzętów elektronicznych, wycieczek VIP lub darmowych spinów. Posiadają oni również bogata ofertę turniejową , które gromadzą przy stołach wielu graczy.


€ 1 000 bonus.

 


https://www.polskiekasyno.com