Oferta zakończona

weź udział w promocji

130 Darmowych Spinów Każdego Dnia

Nowy slot z Jackpotem "Divine Fortune" od NetEnt jest już dostępny w kasynach, ale dzięki promocji w kasynie Betsafe, każdego dnia będziesz mógł wygrać aż 130 Darmowych Spinów na tym automacie. Do rozdania DARMOWE, BIG i SUPER SPINY! Aby dostać spiny wystarczy tylko spełnić wymagania obrotu.


3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

Dowiedz się Więcej

Aby wziąć udział w promocji darmowych spinów na nowym automacie Divine Fortune, będziesz się musiał najpierw zapisać, po czym wpłacić 40 zł i zagrać na „Divine Fortune” za 200 zł i otrzymasz 50 darmowych spinów na „Divine Fortune”. Jeśli zagrasz za kolejne 1000zł na tym slocie to dostaniesz 50 BIG spinów na „Divine Fortune”. Jak zagrasz za kolejne 1800 zł, to dostaniesz 30 SUPER spinów na „Divine fortune” – każdy o wartości 12zł! Im więcej grasz, tym większe szanse na nagrody.

Wygraj Darmowe Spiny na automacie Divine Fortune!

3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

Warunki Promocji

► Promocja trwa do 5 Lutego 2017.

► Aby wsiąść w niej udział, należy się do niej zapisać.

► Wygrane darmowe spiny będzie można odebrać w ciągu 3 dni od daty ich otrzymania.

► Bonus z darmowych spinów musi zostać obrócony minimum 35 razy w ciągu 3 dni przed jego wypłatą.

Betsafe Bonus Powitalny

Jeśli nie masz jeszcze konta w kasynie betsafe, to warto wiedzieć, że oferują oni nowym graczom bonus powitalny w wysokości aż 800zł i oprócz tego 50 darmowych spinów na grze Gonzo’s Quest. Aby dwukrotnie powiększyć swoją wpłatę, wystarczy otworzyć konto na które musisz wpłacić 40zł lub więcej aby odebrać 100% bonus, aż do 800zł.

Odbierz Bonus Powitalny w Betsafe

3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

 

 

 


https://www.polskiekasyno.com