Oferta zakończona

Darmowy tenisowy bon o wartości €5 w Bet-at-home!

Darmowy tenisowy bon o wartości €5 w Bet-at-home!

Bet-at-home to Bukmacher któremu możesz zaufać. Chcesz się założyć że ten Bukmacher na pewno Cię do siebie przekona? Jeśli jesteś miłośnikiem obstawiania zakładów, to ten operator umożliwi Ci dostęp do najlepszych ofert w dziedzinie sportu. Bet-at-home posiada wysoką reputację wśród graczy. Bukmacher istnieje od 2000 roku i posiada ponad 2 mln klientów na całym świecie! Z pewnością przypadnie Ci on do gustu. Operator dostarcza szeroki wybór zakładów, w tym tysiące kursów na żywo, bonusy powitalne oraz inne świetne promocje w różnych dyscyplinach sportowych! W tym tygodniu masz szansę na zgarnięcie darmowego bonusu tenisowego o wartości €5!Dowiedz się więcej

Znów nadszedł ten czas: asy tenisa zmierzą się ze sobą na Wimbledonie! Zapewnij sobie breakpoint w walce o tytuł wielkoszlemowego mistrza w Bet-at-home.com. Bon na zakłady sportowe już na Ciebie czeka. A co najlepsze, zagwarantujesz sobie wygraną już w pierwszej zagrywce, bo otrzymasz bon w wysokości 5 EUR za udział w promocji! To Ty ustalasz wartość swojego bonu z każdym zakładem obstawionym do 10 lipca. Nie czekaj dłużej, typuj zwycięzców już teraz!

Kliknij przycisk uczestnictwa i zapewnij sobie bon w wysokości 5 EUR. Następnie postaw zakład z minimalnym kursem 1.50 na wybrany mecz tenisowy. Za każdym razem, kiedy suma postawionych stawek sięgnie 25 EUR, bon o wartości 5 EUR zostanie automatycznie dopisany do Twojego konta gracza. Tu zabawa się nie kończy! Wraz z kolejnymi zawartymi zakładami, polowanie na bon rozpoczyna się od nowa. Tym czasem możesz zapewnić sobie dodatkowo nawet do 50 EUR!


Otrzymaj bon w tych prostych krokach:

  • Kliknij przycisk uczestnictwa na stronie promocyjnej Bet-at-home i zapewnij sobie bon w wysokości 5 EUR
  • Postaw zakład na mecz Wimbledonu (minimalny kurs: 1.50)
  • Za każde postawione 25 EUR otrzymasz bon o wartości 5 EUR
  • Zapewnij sobie dodatkowo aż do 50 EUR!


Zasady 

  • Oferta jest ważna od 01.07.2019 (06:00 CEST) do 10.07.2019 (19:00 CEST).
  • Aby wziąć udział w promocji, konieczne jest kliknięcie przycisku uczestnictwa.
  • Bon w wysokości 5 EUR zostanie dopisany do Twojego konta gracza automatycznie po kliknięciu przycisku uczestnictwa. Bon musi zostać obrócony w ciągu 14 dni 3 razy po minimalnym kursie 1.50 przed zleceniem wypłaty. Zakłady systemowe i wielokrotne będą uwzględniane do obrotu, gdy stawka zakładu będzie się składała tylko ze "Środków z bonu".
  • Kwota bonu obliczana jest na podstawie zakładów pojedynczych oraz kombinacyjnych (przedmeczowych i na żywo) zawartych na mecze Wimbledonu 2019 w okresie trwania promocji, po minimalnym kursie 1.50.
  • Mecz, na który postawiono zakład, musi zostać rozegrany w czasie trwania promocji, aby kupon został uwzględniony do obliczenia kwoty bonów.


 


https://www.polskiekasyno.com