Oferta zakończona

Weź udział w promocji Betsson

Nagrody w każdym tygodniu kwietnia

Najnowsza promocja w kasynie Betsson, gdzie w każdym tygodniu kwietnia, będziesz mógł zdobyć mnóstwo niespodzianek. Przy takim deszczu bonusów nie będziesz potrzebować parasola. Kliknij na link poniżej, który zabierze cię do kasyna Betsson, gdzie będziesz mógł zapisać się do promocji. Powodzenia!


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Dowiedz się więcej

Jeśli masz już konto w Betsson, to wystarczy wejść na ich stronę promocyjną i zapisać się do wzięcia udziału w tej promocji, gdzie co tydzień będą na ciebie czekały nowe oferty! Bądź na bieżąco śledząc newslettter lub powiadomienia na stronie Betsson. Nie czekaj i zapisz się teraz, aby zdobywać darmowe spiny i dodatkowe bonusy każdego tygodnia!

Zasady promocji

Promocja trwa od 5 do 30 kwietnia.

Aby wziąć udział w tej promocji musisz mieszkać w Polsce.

Otrzymasz nagrodę za każde zadanie, po spełnieniu wymagań oferty.

Nagrody w postaci darmowych spinów i bonusów zostaną dodane automatycznie do konta gracza, po pomyślnym wykonaniu zadania.

Wygrane z darmowych spinów i bonusów, będą musiały być obrócone 35 razy w ciągu 3 dni.

Obowiązują ogólne warunki i zasady firmy Betsson.

Betsson bonus powitalny

Jeśli nie masz jeszcze konta w Betsson, to warto wiedzieć, że oferują oni swoim nowym graczom bonus powitalny w wysokości 1000 zł. Aby go odebrać, musisz wpłacić na swoje konto 500zł, a by pojawiło się na nim 1000zł! Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Betsson, zaloguj się i odbierz bonus już teraz! Swój bonus powitalny możesz odebrać w kasynie lub Zakładach Spotowych. Bonus powitalny w zakładach sportowych to 100% do 200zł. Wystarczy, że wpłacisz 200zł, a będziesz grał za 400. Warto podwoić stan konta przed wypuszczeniem pierwszego zakładu!


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

 


https://www.polskiekasyno.com