Oferta zakończona

Weź udział i odbierz 100 darmowych spinów

Darmowe Spiny na slocie Koi Princess

W kasynie Unibet możesz teraz zdobyć aż 100 darmowych spinów na automacie Koi Princess. Wystarczy grać w ruletkę przy stole Koi Princess Live Roulette – Royale, aby dostać 100 darmowych spinów na slocie Koi Princess.Dowiedz się Więcej

Najpierw będziesz musiał zapisać się do promocji, po czym rozegrać 20 rund przy stole Koi Princess Live Roulette – Royale w trakcie trwania promocji, pomiędzy godziną 14:00 a 02:00, aby otrzymać 100 darmowych spinów na slocie Koi Princess. Darmowe spiny zostaną przyznane w ciągu 48 godzin od zakończenia okresu trwania promocji. Pamiętaj, że zakłady 1:1 w ruletce ( 1-18 lub 19-36, czarne lub czerwone, parzyste lub nieparzyste) nie liczą się w promocji.

Zasady Promocji

Promocja jest podzielona na 4 okresy: 5 -6 styczń, 12 -13 styczeń, 19 – 20 styczeń oraz 26 – 27 styczeń, w godzinach od 14:00 do 02:00.

Aby wziąć udział w tej promocji, musisz się do niej zapisać.

20 rund musi być rozegranych przy stole Koi Princess w Live Roulette – Royale w danym okresie obowiązywania promocji.

Darmowe spiny zostaną przyznane w ciągu 48 godzin od zakończenia danego okresu trwania promocji

Środki bonusowe będą podlegały 25x warunkowi obrotu.

Unibet Bonus Powitalny

Wszyscy nowi użytkownicy kasyna Unibet otrzymują bonusy powitalne, na chwilę obecną bonus powitalny to 400 zł od depozytu, oprócz tego Unibet ma wiele atrakcyjnych bonusów i promocji dla zarejestrowanych już graczy, takie jak: Turnieje z jackpotem-zgarnij extra 2,500 euros, zdobądź bilety do satelity unibet Open, banzai, MTT i specjalnego awatara, poleć przyjaciela i zyskajcie razem i wiele innych.

Odbierz Bonus Powitalny w Unibet


 

 


https://www.polskiekasyno.com