Oferta zakończona

Weź udział w promocji Unibet

Freebety za złoto dla Polski

Kibicuj naszym sportowcom w trakcie trwania Zimowych Igrzysk Olimpijskich, a za każdym razem gdy Polska zdobędzie złoty medal, otrzymasz darmowy zakład.

Unibet daje nam więcej powodów aby kibicować Polakom. Wystarczy postawić 30zł na dowolne wydarzenie podczas Zimowych Igrzysk, a jeśli Polska zdobędzie złoty medal, to otrzymasz darmowy zakład.


1 000 zł bonus.

Dowiedz się więcej

Zapisz się do promocji na stronie Unibet pomiędzy 9 a 25 lutego, postaw zakład na żywo lub przedmeczowy za min 30zł na dowolne wydarzenie w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich o minimalnym kursie 1.40. Za każdym razem gdy Polska zdobędzie złoty medal, otrzymasz darmowy zakład warty 30zł. Twoja nagroda zostanie przyznana w ciągu 48 godzin.

Zasady promocji

  • Promocja trwa od 9 do 25 lutego.
  • W promocji liczą się tylko zakłady na żywo lub przedmeczowe.
  • Minimalny kurs zakładu, musi wynosić 1.40.
  • Nagrody zostaną przyznane do 48 godzin po zdobyciu medalu.
  • Obowiązują ogólne zasady i warunki Unibet.

Unibet Bonus Powitalny

Jeśli nie masz jeszcze konta w Unibet, to warto wiedzieć, że nieważne, czy obstawiasz wydarzenia sportowe, grasz w kasynie czy w pokera. W Unibet będziesz mógł wybrać swój bonus, dopasowany specjalnie dla ciebie.

Bonusem powitalnym u bukmachera jest przedmeczowy zakład bez ryzyka 100% do 200zł, co oznacza, że jeśli przegrasz, to odzyskasz 100% pierwszej stawki do 200zł!


1 000 zł bonus.

 


https://www.polskiekasyno.com