Oferta zakończona

Głowacki vs Briedis 20 PLN zakład bez ryzyka w Betsafe!

Głowacki vs Briedis 20 PLN zakład bez ryzyka w Betsafe!

Zakłady sportowe Betsafe przygotowały specjalną niespodziankę dla wszystkich fanów KSW! Już w najbliższą sobotę w Rydze walka Krzysztof Głowacki - Mairis Briedis. Polski mistrz świata WBO wagi junior ciężkiej zmierzy się z Łotyszem, a w stawce będzie także pas WBC i awans do finału prestiżowego turnieju World Boxing Super Series. Przeciwnik "Główki" na Łotwie jest absolutną gwiazdą oraz bohaterem narodowym. Postaw zakład na tą niesamowitą walkę w zakładach sportowych Betsafe i zgarnij zakład bez ryzyka o wartości 20 PLN!


3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

Dowiedz się więcej

W tę sobotę, podczas walki wieczoru World Boxing Super Series, Głowacki zmierzy się z Briedis w półfinałowej walce turnieju. W zamian za postawienie 20 PLN w zakładzie przedmeczowym na tę walkę, możesz odebrać 20 PLN zakład bez ryzyka do wykorzystania na boks w zakładach sportowych Betsafe!


Jak zdobyć zakład bez ryzyka


1. Postaw na walkę - postaw zakład przedmeczowy 20 PLN na walkę Głowacki vs Briedis 15 czerwca

2. Odbierz nagrodę - zgarnij zakład bez ryzyka 20 PLN do wykorzystania na boks przedmeczowo i z oferty na żywo.

3. Stawiaj bez ryzyka - stawiaj na wydarzenia z kategorii boks za 20 PLN bez ryzyka


3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

Zasady

 • Promocja trwa od 13 czerwca, od godziny 00:01, do 15 czerwca 2019 r., do godz. 20:30.
 • Promocja dostępna jest tylko dla graczy z Polski. W promocji może wziąć udział tylko jeden gracz na gospodarstwo domowe lub adres IP. Betsson zastrzega sobie prawo do wykluczenia z promocji dowolnego gracza.
 • W celu otrzymania zakładu bez ryzyka 20 PLN na boks (przedmeczowy i na żywo), musisz postawić zakład przedmeczowy 20 PLN na walkę Głowacki vs Briedis podczas World Boxing Super Series (z min. kursem 1.50) pomiędzy 13 czerwca, godz. 00:01, a 15 czerwca 2019 r., do godz. 20:30.
 • Do warunków obrotu nie będą zaliczane kupony postawione przy użyciu funkcji "Zbuduj Zakład", darmowych zakładów, zakładów bez ryzyka i opcji cash-out.

3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

Zakłady bez ryzyka

 • Zakład bez ryzyka o wartości 20 PLN trafi na konto gracza po wykonaniu warunków promocji.
 • Termin ważności darmowego zakładu lub zakładu bez ryzyka zostanie potwierdzony w wiadomości wysłanej na Twoją skrzynkę w koncie Betsafe.
 • Zakład bez ryzyka o wartości 20 PLN może zostać wykorzystany tylko na wydarzenia bokserskie (przedmeczowo lub na żywo).
 • Aby odebrać zakład bez ryzyka, należy przed złożeniem zakładu zaznaczyć niebieskie pole na kuponie.
 • Zakład bez ryzyka należy użyć na jednym kuponie – nie można go dzielić na wiele kuponów. Stawka zakładu bez ryzyka musi wynosić tyle, co wartość otrzymanego zakładu bez ryzyka. Zakłady systemowe nie liczą się.
 • Stawiając zakład bez ryzyka, musisz posiadać na koncie środki niezbędne do pokrycia stawki zakładu. Jeśli zakład bez ryzyka stawiasz za środki do wypłaty, to w przypadku przegranej, otrzymasz z powrotem postawione środki bez żadnego dodatkowego warunku. Jeśli postawisz zakład bez ryzyka za środki bonusowe z wcześniejszej promocji, początkowy warunek obrotu będzie nadal aktualny.
 • Jeśli zakład bez ryzyka zakończy się wygraną, na Twoje konto zostanie wypłacona pełna kwota. Wygrane netto zostaną wypłacone jako bonus. Przed wypłatą bonus musi zostać obrócony 1 raz (wyłącznie w Zakładach) z minimalnym kursem 1.50.
 • Pozostawione na koncie środki bonusowe z tej promocji przepadną po 30 dniach.

3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

 


https://www.polskiekasyno.com