Oferta zakończona

iPhone XS w Nowej Promocji Kasyna Sloty!

Wygraj iPhone XS w Nowej Promocji Kasyna Sloty!

Marzy Ci się nowy iPhone? A może przydałoby Ci się trochę dodatkowej gotówki na zbliżające się lato? W nowej promocji kasyna sloty masz okazję na zgarnięcie swojego wymarzonego iPhone XS, lub €100 w gotówce! Wystarczy tylko że dokonasz swojego pierwszego depozytu a nagrody mogą być Twoje!


€ 1 500 bonus i 300 darmowe spiny bez warunku obrotu.

Dowiedz się więcej

Złóż swój pierwszy depozyt i weź udział w losowaniu, aby wygrać duże nagrody! To znak z chmur: wygraj zupełnie nowy iPhone XS. Od 25 marca do 24 kwietnia dokonaj pierwszej wpłaty w wysokości 20€ za pomocą kodu bonusowego: SLOPTRAF, aby zdobyć 1 bilet na losowanie nagród. Ta promocja jest dostępna tylko dla graczy, którzy nie dokonali jeszcze pierwszego depozytu. Co więcej, nawet jeśli nie jesteś zwycięzcą nagrody głównej, nadal masz szansę wygrać jedną z dziewięciu nagród pieniężnych w wysokości 100€! Dodatkowo otrzymasz bonus 100% pierwszej wpłaty do 300€! Wejdź do City of Slots i zgłoś się, aby otrzymać niebiańską nagrodę!


€ 1 500 bonus i 300 darmowe spiny bez warunku obrotu.

Zasady

1. Okres promocji trwa od 00:01 CET od poniedziałku 25 marca do 23:59 CET środy 24 kwietnia 2019 roku.

2. Rozgrywka zalicza się na dowolnym urządzeniu (telefon komórkowy, tablet i komputer stacjonarny).

3. Promocja jest dostępna tylko dla graczy, którzy nie dokonali jeszcze pierwszego depozytu w Sloty.

4. Będziesz zobowiązany do wyrażenia zgody poprzez wprowadzenie kodu bonusowego podczas dokonywania kwalifikującego się depozytu, aby wziąć udział w tej promocji.

5. Decydując się na promocję, otrzymasz również premię od pierwszego depozytu, jednak możesz zostawić go na później i nadal wziąć udział w promocji.

6. Każdy gracz otrzyma jeden bilet losowania nagród za każde zdeponowane 20€ (lub równowartość w innej walucie) w okresie promocyjnym.

7. Nie ma limitu liczby biletów, które może otrzymać pojedynczy gracz w okresie promocyjnym.

8. Nagrody:

  • 1x iPhone XS
  • 9x 100€ gotówki

9. Gracze mogą wygrać tylko jedną nagrodę.

10. Nagrody pieniężne zostaną wpłacone na konta graczy Sloty w ciągu 7 dni od zakończenia promocji, bez żadnych wymogów obrotu.

11. Z zwycięzcą iPhone XS skontaktujemy się za pośrednictwem poczty e-mail, telefonu lub SMS-a.

12. Jeśli Sloty nie będzie w stanie skontaktować się z graczem w celu potwierdzenia akceptacji nagrody iPhone'a w ciągu 72 godzin od zamknięcia okresu promocyjnego, losowo wybierze nowego zwycięzcę.

13. iPhone XS zostanie wysłany do zwycięzcy w ciągu 13 dni od zakończenia promocji.

14. Jeśli w dowolnym momencie, zanim zwycięzca otrzyma nagrodę, jego konto w Sloty zostanie zamknięte, zablokowane lub samo-wykluczone z ofert promocyjnych, nie będą już uprawnione do nagrody.


€ 1 500 bonus i 300 darmowe spiny bez warunku obrotu.

 


https://www.polskiekasyno.com