Oferta zakończona

Liga Narodów

Zakłady bez ryzyka w Betsson - Liga Narodów

Betsson jest jednym z wiodących na rynku bukmacherów. Firma została założona już w 2000 roku, posiada więc ogromne doświadczenie i wie dokładnie czego oczekują od niego użytkownicy. Ich liczne promocje sprawiają, że jest portalem, w którym na pewno warto jest się zalogować. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Betsson oferuje Tobie wiele usług i produktów dostępnych również w wersji mobilnej, gwarantując przy tym pełne bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość usług, popartą wielkim doświadczeniem na rynku. Tym razem Betsson również nie zawiódł i przygotował dla Ciebie tą fantastyczną ofertę dotyczącą Ligi Narodów.


400 zł bonus bez warunku obrotu.

Dowiedz się więcej

W chwili obecnej trwa Liga Narodów UEFA 2018/2019.  Liga Narodów to oficjalne, międzynarodowe rozgrywki piłki nożnej, organizowane przez UEFA, przeznaczone dla męskich reprezentacji seniorskich wszystkich 55 europejskich federacji krajowych. Zwycięzcy zapewnią sobie awans na Euro. Przed Polską drużyną prawdziwe wyzwanie podczas meczów z Włochami i Portugalią. Czy sądzisz, że mamy szansę na pierwsze miejsce i przejście do fazy play-off?  

Kliknij "Zapisz się", aby dołączyć do promocji. Wystarczy zapisać się raz, aby uczestniczyć w ofertach na wszystkie kolejki Ligi Narodów w 2018 roku.


400 zł bonus bez warunku obrotu.

Warunki i Zasady promocji 
 

 • Promocja na październikowe mecze Ligi Narodów trwa od 14 listopada 10:00 do 20 listopada 2018 22:30.
 • Aby wziąć udział w promocji, należy się do niej zapisać. Wystarczy to zrobić raz, aby uczestniczyć we wszystkich kolejkach Ligi Narodów w roku 2018 tj. we wrześniu, październiku i listopadzie.
 • Zakład na żywo bez ryzyka zostanie wypłacony od razu po postawieniu zakładu za co najmniej 30 PLN w czasie trwania promocji, który zawiera przynajmniej jedno wydarzenie z Ligi Narodów. Wydarzenie musi posiadać kurs minimum 1.50, aby zostało zakwalifikowane. Zakłady postawione przy użyciu funkcji "Zbuduj zakład" oraz darmowych zakładów nie są brane pod uwagę.
 • Nagrodą jest jeden (1) zakład bez ryzyka na żywo za 30 PLN, który można wykorzystać na dowolny mecz piłki nożnej z sekcji zakładów na żywo w czasie trwania promocji.
 • Zakład bez ryzyka jest ważny raz na klienta/adres IP/gospodarstwo domowe. Zakład bez ryzyka może zostać wykorzystany na komputerze lub telefonie.
 • Aby wykorzystać zakład bez ryzyka, należy zaznaczyć pole zakładu bez ryzyka na kuponie po wybraniu wydarzenia.
 • Aby postawić zakład bez ryzyka, należy posiadać na koncie środki do pokrycia stawki zakładu bez ryzyka.
 • Zakład bez ryzyka musi zostać wykorzystany na jednym kuponie – nie można go podzielić na kilka kuponów. Musisz złożyć zakład za dokładną kwotę zakładu bez ryzyka. Zakłady systemowe nie są objęte promocją.
 • Jeżeli zakład będzie przegrany, postawiona stawka zostanie zwrócona na konto gracza, bez dodatkowych wymogów obrotu.
 • Jeżeli zakład będzie wygrany, zostanie wtedy wypłacona cała wygrana, wliczając stawkę. Warunkami obrotu jest objęty zysk z zakładu (wygrane minus stawka). Zysk z zakładu musi zostać obrócony przynajmniej jeden raz z kursem min. 1.50.
 • Jakiekolwiek środki bonusowe połączone z tą promocją, pozostawione na koncie gracza, wygasną po 60 dniach.
 • Betsson zastrzega sobie prawo do zmiany, modyfikacji i anulowania promocji w jakimkolwiek momencie, bez potrzeby wcześniejszego informowania graczy.
 • Obowiązują ogólne warunki i zasady Betsson.

500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem Betsson to zapraszamy do skorzystania z ich fantastycznej oferty dla nowych graczy. Zapisz się do Betsson, złóż swój pierwszy depozyt i skorzystaj z ich pakietu powitalnego. Wpłać do 500 PLN I zagraj za 1000 PLN . Dodatkowo otrzymasz aż 50 darmowych spinów na grę Mega Fortune Dreams Aby przenieść się bezpośrednio na stronę tego bukmachera, wystarczy kliknąć na jeden z linków znajdujących sie w tekście. Zapraszamy do zajrzenia na stronę i skorzystania z ofert zakładów sportowych. Życzymy świetnej zabawy i wysokich wygranych! 

 

https://www.polskiekasyno.com