Oferta zakończona

Milion spinów gotówkowych w promocji Bingo 2019!

Milion spinów gotówkowych w największej promocji Bingo 2019!

Bingo to popularna gra którą możecie znaleźć w kasynach online. Jest to gra oparta na szczęściu i rachunku podobieństwa. Z dnia na dzień popularność Bingo rośnie i na chwile obecną w Bingo grają miliony graczy na całym świecie. Kiedyś ta gra była wyłącznie dostępna w salonach gier, ale obecnie dzięki rozwojowi hazardu w sieci, można grać w Bingo również przez internet. Warto również wspomnieć, że wiele kasyn online oferuje niesamowite promocje w grze Bingo. Jednym z tych kasyn jest Unibet. Przez następne kilka tygodni trwa tam największa promocja ze spinami w Bingo w 2019 roku! 


1 000 zł bonus.

Dowiedz się więcej

We wrześniu masz milion powodów, by grać w swoje ulubione gry bingo w kasynie Unibet. Na początku listy znajduje się milion spinów gotówkowych, które jesienią będą pojawiać się na kontach klientów przez osiem tygodni. Zagraj w bingo w odpowiednim pokoju, a automatycznie zyskasz szansę na wygraną. Wypatruj promocyjnej animacji Unibet w lobby bingo, aby zobaczyć, gdzie grać danego dnia. We wrześniu w kasynie Unibet wszystko kręci się wokół spinów!


1 000 zł bonus.

Zasady

  • Promocja potrwa od 1 września 2019 r. od godziny 0:00 CEST do 2 listopada 2019 r. do godziny 23:59 CEST.
  • W trakcie trwania promocji każdego dnia Unibet przyzna graczom 1006 spinów.
  • Aby móc wziąć udział w losowaniu nagród, gracz musi aktywnie grać w odpowiednim pokoju, który wskazano w lobby bingo na stronie kasyna Unibet.
  • Objęty promocją pokój jest wskazywany każdego dnia. Wyróżnia go specjalne tło.
  • Jeden gracz może otrzymać kilka nagród.
  • Otrzymane spiny gotówkowe są natychmiast dodawane do salda spinów gotówkowych gracza.

1 000 zł bonus.

https://www.polskiekasyno.com