Oferta zakończona

Mistrzostwa w obstawianiu zakładów e-sportowych Bet Genius!

Mistrzostwa w obstawianiu zakładów e-sportowych Bet Genius!

Esport z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularny, i coraz więcej internetowych bukmacherów oferuje zakłady właśnie na ten sport. Nie ma co się dziwić, w dzisiejszych czasach na obstawianiu esportu da się zarobić! A jeśli chodzi o zarabianie, to mamy dobrą wiadomość dla wszystkich typerów esportu. Właśnie teraz w Unibet trwają Mistrzostwa w obstawianiu zakładów e-sportowych Bet Genius, w których do zgarnięcia jest łączna pula nagród o wartości €10,000!


200 zł bonus.

Dowiedz się więcej

Wykorzystaj swoją wiedzę o zakładach e-sportowych, aby wygrać nagrodę główną w wysokości 3,000 euro w Mistrzostwach Bet Genius w zakładach sportowych Unibet, poprzez zbieranie punktów za obstawianie zwycięskich zakładów wielokrotnych na e-sport. Najlepszych 25 graczy w rankingu wygra część puli 10,000 euro.

Kto jest Twoim ulubieńcem? Wszystkie zakłady na rozgrywki CS:GO, LoL i DOTA 2 są uwzględniane, niezależnie od tego, kto jest Twoim faworytem. Wykorzystaj swoją wiedzę o e-sporcie i zdobywaj punkty, obstawiając dowolne zakłady na żywo lub przedmeczowe.

Maj i czerwiec to miesiące, w których można zarobić między innymi na serii DreamHack Masters w Dallas czy finałowi 7 serii ECS w Londynie z udziałem zespołów Astralis, NRG i North. Postaw zakłady wcześniej, aby wskoczyć na szczyt rankingu, rozejrzeć się i podczas ostatniego strzału trafić dużą wygraną. Promocja trwa od godz. 0:00 CET 27 maja do godz. 23:59 CET 9 czerwca 2019 r.


200 zł bonus.

Zasady gry

 • Zapisz się poniżej na stronie promocyjnej Unibet poprzez kliknięcie na jeden z linków dostępnych na tej stronie
 • Postaw zakłady na żywo lub przedmeczowe na dowolny e-sport (minimalna stawka 1.40) między 27 maja a 9 czerwca.
 • W łącznej liczbie zdobytych przez Ciebie punktów będą uwzględniane wyłącznie wygrane zakłady.

Wzór na obliczenie nagród i ich pula

Ranking będzie tworzony na podstawie następującego wzoru:


Postawiona kwota    X    Liczba wydarzeń na kuponie    X    Łączny kurs na kuponie

Bez stawki minimalnej    Pojedynczy — podwójny — potrójny — ...    Minimalny kurs 1.40


Przykład 1: Stawiasz 10 PLN na potrójny zakład o kombinowanym kursie wynoszącym 5.50. Zdobywasz 10 x 3 x 5.5 = 165 punktów

Pełną listę nagród znajdziesz na stronie promocyjnej Unibet


200 zł bonus.

Zasady

 • Nagrody pieniężne zostaną przyznane zwycięzcom do godz. 18:00 w poniedziałek 10 czerwca.
 • Przed odstawieniem zakwalifikowanych zakładów należy się zapisać się do udziału w promocji.
 • Zakłady postawione przed zapisaniem się nie zostaną uwzględnione w rankingu.
 • Do tej promocji kwalifikują się tylko wygrane zakłady postawione na e-sport i rozliczone od godz. 0:00 CET 27 maja do godz. 23:59 CET 9 czerwca.
 • Do łącznej liczby punktów zdobytych w ramach promocji będą wliczane wyłącznie punkty za zwycięskie zakłady na kuponach z kursem wynoszącym co najmniej 1.40.
 • Do tej promocji kwalifikują się jedynie wielokrotne zakłady w całości dotyczące e-sportu. Zakłady wielokrotne obejmujące wydarzenia niezwiązane z e-sportem nie są objęte promocją.
 • W rankingu nie uwzględnia się zakładów spieniężonych przez użycie funkcji Cash-Out.
 • 25 pierwszych miejsc w rankingu zdobywają gracze, którzy na koniec wydarzeń objętych promocją zgromadzą najwięcej punktów.
 • W ramach codziennej aktualizacji rankingu w trakcie turniejów uwzględniane będą wszystkie wygrywające zakłady dotyczące wymienionych wydarzeń, które rozstrzygnięto do poprzedniego dnia rozgrywek.
 • Aby wyniki były obliczane uczciwie w stosunku do graczy posługujących się różnymi walutami, kwoty w rankingu będą rozpatrywane w euro, a wszystkie waluty lokalne będą przeliczane na euro.
 • Jeśli dwóch graczy uzyska taką samą liczbę punktów w rankingu, wyższe miejsce przyznaje się osobie z większą liczbą wygrywających zakładów. Przy takiej samej liczbie wygrywających zakładów wyższe miejsce w rankingu otrzymuje gracz z wygrywającym zakładem o najwyższym kursie podczas turnieju.
 • W okresie trwania promocji ranking będzie aktualizowany codziennie o godz. 14:00 CET.

200 zł bonus.

 


https://www.polskiekasyno.com