Oferta zakończona

Kalendarz Adwentowy wypełniony Free Spinami

Codziennie Darmowe Spiny Przez Cały Okres Świąteczny!

W kasynie Mr Green Święta nadeszły wcześniej. W te Święta, Mr Green ma do rozdania aż 10 milionów darmowych spinów, które są ukryte w kalendarzu adwentowym - w którym zamiast czekoladek codziennie otwierasz darmowe spiny! Warto wziąć udział w tej świątecznej zabawie, która z pewnością wprawi cię w świąteczny nastrój.


Jak się cieszyć darmowymi spinami od Mr Green w te Święta?

Jeśli nie masz jeszcze założonego u nich konta, to przede wszystkim musisz je otworzyć, aby wziąć udział w tej promocji. Mr Green jest bardzo hojny dla nowych graczy i nagradza ich wysokim bonusem powitalnym, aż do 1750zł, no i oprócz tego dodatkowymi darmowymi spinami.

Dowiedz się więcej o promocji

Promocja trwa od 24 Listopada do 24 Grudnia. Aby otrzymać darmowe spiny codziennie, przez 7 dni musisz najpierw wpłacić depozyt:

-Gdy wpłacisz i zagrasz za 100zł to dostaniesz 10 Free Spinów codziennie przez 7 dni.

-Gdy wpłacisz i zagrasz za 220zł lub więcej to dostaniesz 30 Free Spinów codziennie przez 7 dni.

Darmowe Spiny będą przekazane następnego dnia po wpłacie depozytu, nie później niż 13:00 CET. Depozyt kwalifikuje gracza do codziennych darmowych spinów przez 7 kolejnych dni, zaczynając od następnego dnia po dokonaniu depozytu. Aby jak najbardziej skorzystać z tej wyjątkowej promocji, zrealizuj dziś depozyt i zacznij świętować z darmowymi spinami już od jutra!

Darmowe Świąteczne Spiny od Mr Green

https://www.polskiekasyno.com