Oferta zakończona

Weź udział w promocji i wygraj pakiet na mecz ligi angielskiej

Pakiet dla dwojga na Ligę angielską

Dzięki promocji kasyna Mr Green masz szansę zobaczyć największe mecze ligi angielskiej na własne oczy! Wygraj bilety na mecze Ligi angielskiej tego sezonu i oprócz tego zgarnij darmowe spiny na rozgrzewkę! Wspaniała szansa aby polecieć do Anglii i podziwiać na boisku jedne z najlepszych drużyn piłkarskich w sezonie 2016/17.Dowiedz się więcej

Za każde 50zł postawione na jednym ze slotów, znajdujących się w kolekcji gier kwalifikujących się do promocji ( które znajdziesz na stronie promocyjnej Mr Greena), otrzymasz jeden los na loterię nagród. W jednym dniu możesz otrzymać maksymalnie 50 losów. Oczywiście im więcej losów, tym większe szanse!

Nagrody

Nagrodami dla 1 i 2 miejsca są:

Przelot dla dwojga do UK

Prywatne transfery między lotniskowe

2 noce w 4 gwiazdkowym hotelu w Londynie, Liverpoolu lub Manchesterze

2 bilety na mecze

Mecze do wyboru to między innymi: Liverpool vs Man United, Liverpool vs West Ham, Man united vs Tottenham, Men United vs West ham, Chelsea vs Everton i inne.

Nagrodami dla zdobywców 3 – 10 miejsca jest 50 darmowych spinów na grze Starburst, Aloha! Cluster Pays lub Second Strike

Losowanie Nagród

Losowanie odbędzie się 15 sierpnia 2016 , podczas którego ze wszystkich losów zdobytych przez graczy zostanie wybranych 10 zwycięzców, którzy zostaną poinformowani bezpośrednio po losowaniu.

Wygraj bilety na mecze Premier League !

Mr Green bonus powitalny

Jeśli nie masz jeszcze konta w warto wiedzieć, że Mr Green oferuje niesamowite bonusy dla nowych graczy, no i oczywiście jest warto skorzystać. Główną promocją jest podwojenie pierwszej wpłaty. To znaczy, że przy zdeponowaniu 500zł, będziesz miał dostępne aż 1000zł.To jeszcze nie koniec niespodzianek dla nowych graczy! Oferują również 10 darmowych spinów na niektórych bardziej popularnych grach. 


https://www.polskiekasyno.com