Oferta zakończona

Liga Mistrzów w Betsson

Polowanie na bramki w Betsson

Betsson jest jednym z wiodących na rynku bukmacherów. Firma została założona już w 2000 roku, posiada więc ogromne doświadczenie i wie dokładnie czego oczekują od niego użytkownicy. Ich liczne promocje sprawiają, że jest portalem, w którym na pewno warto jest się zalogować. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Betsson oferuje Tobie wiele usług i produktów dostępnych również w wersji mobilnej, gwarantując przy tym pełne bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość usług, popartą wielkim doświadczeniem na rynku. Tym razem Betsson również nie zawiódł i przygotował dla Ciebie tą fantastyczną ofertę.

Trwa faza grupowa Ligi Mistrzów sezonu 2018/2019.  Sprawdź, kto z kim rywalizuje! Faza grupowa Ligi Mistrzów rozpoczęła się 18 i 19 września 2018 roku i potrwa do 12 września. Śledź z nami zmagania w Lidze Mistrzów w tym sezonie, poluj na bramki i zarabiaj z Betsson!


400 zł bonus bez warunku obrotu.

Dowiedz się więcej

Betsson przygotował dla Ciebie kolejną wspaniałą promocję. Ten tydzień będzie należał do drużyn niemieckich! - postaw zakład na dowolny mecz Ligi Mistrzów, a zdobędziesz niesamowitą nagrodę. 

Postaw zakład w ofercie przedmeczowej za 30 PLN na dowolne mecze Ligi Mistrzów w tym tygodniu z kursem min. 1,50 tego zdarzenia. Za każdego gola zdobytego przez drużyny niemieckie w 5 kolejce, otrzymasz bonus 5 PLN. 

Zasady promocji

 • Oferta jest ważna tylko dla klientów, którzy zarejestrowali konto Betsson z polskim adresem.
 • Promocja trwa od 17.09.2018 do 12.12.2018 i będzie otwarta w każdym tygodniu rozgrywania fazy grupowej Ligi Mistrzów w piłce nożnej mężczyzn od godziny 11:00 w poniedziałek do godziny 21:00 w środę.
 • W promocji biorą udział tylko zakłady przedmeczowe ze stawką min. 30 PLN i kursem min. zdarzenia z rozgrywek Ligi Mistrzów 1,50 postawione za prawdziwe pieniądze. Zakłady postawione za pomocą środków bonusowych, zakładów bez ryzyka, darmowych zakładów lub używając opcji "zbuduj zakład" nie biorą udziału w tej promocji.
 • Kwalifikujące się zakłady przedmeczowe muszą zostać postawione w czasie kiedy promocja jest otwarta na stronie tj. między poniedziałkiem 11:00 a środą 21:00 w tygodnie rozgrywania meczów Ligi Mistrzów.
 • Każdego tygodnia rozgrywania meczów w Lidze Mistrzów na stronie umieszczona będzie informacja za gole drużyn, z którego kraju wypłacany jest bonus oraz jaka jest jego wysokość.
 • Kolejka V: 26-28 listopada 2018 - bonus w wysokości 5 PLN zostanie wypłacony za każdego gola klubów niemieckich w 5 kolejce Ligi Mistrzów tj. Bayern, Hoffenhein, Borussia, Schalke.
 • Maksymalna kwota bonusu, jaką może otrzymać jeden gracz to 50 PLN.
 • Bonusy będą wypłacane w czwartki do godz 18:00.
 • Otrzymany bonus musi zostać obrócony minimum trzy (3) razy w ciągu siedmiu (7) dni na zakładach z kursem 1,5 lub wyższym. Przykład obrotu bonusem: Na swoim koncie posiadasz bonus 10 PLN. Aby obrócić bonus 3 razy, musisz postawić zakłady za kwotę 30 PLN. Po postawieniu zakładu/zakładów bonus będzie dostępny do wypłaty.
 • Betsson zastrzega sobie prawo do zmiany warunków i postanowień niniejszej oferty w dowolnym momencie. Śledzenie zmian i aktualizacji należy do obowiązku klienta.
 • Oprócz powyższych zasad obowiązują również ogólne warunki i zasady Betsson.

400 zł bonus bez warunku obrotu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem Betsson to zapraszamy do skorzystania z ich fantastycznej oferty dla nowych graczy. Zapisz się do Betsson, złóż swój pierwszy depozyt i skorzystaj z ich pakietu powitalnego. Wpłać do 500 PLN I zagraj za 1000 PLN . Dodatkowo otrzymasz aż 50 darmowych spinów na grę Mega Fortune Dreams Aby przenieść się bezpośrednio na stronę tego bukmachera, wystarczy kliknąć na jeden z linków znajdujących sie w tekście. Zapraszamy do zajrzenia na stronę i skorzystania z ofert zakładów sportowych. Życzymy świetnej zabawy i wysokich wygranych! 


400 zł bonus bez warunku obrotu.


https://www.polskiekasyno.com