Oferta zakończona

Odgadnij ile piłek jest w tym samochodzie aby go wygrać!

Promocja BMW

Nie wiem, czy pamiętacie promocje wielkanocną w której samochód był wypełniony jajkami wielkanocnymi? Tym razem, aby uczcić zbliżający się wielki turniej piłkarski – Euro 2016, Betsson wypełnił samochód piłkami. Naszym zadaniem jest odgadnięcie ile piłek znajduje się w tym samochodzie. Pierwszy typ jest za darmo.


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Dowiedz się więcej

Wiesz ile piłek udało się zmieścić do samochodu? Wyślij swój typ, a może ty będziesz szczęśliwcem, który wygra samochód BMW. Pierwszy typ jest za darmo, a za każdy następny dzień, w którym zagrasz za minimum 40zł na automatach, otrzymasz dodatkowy typ. Gracz, który odgadnie ilość piłek ukrytych w samochodzie lub będzie najbliższy prawdy, do 29 czerwca wygra BMW 116i.

Zasady promocji

Promocja trwa od 1 czerwca do 29 czerwca

Zwycięzcą będzie gracz, który odgadnie liczbę piłek znajdujących się w samochodzie Betsson. Jeśli dwóch graczy wysłało takie same prawidłowe typy(lub najbliższe prawdzie), to o zwycięstwie zdecyduje moment ich wysłania. Wygra prawidłowy typ wysłany wcześniej

Zwycięzca zostanie poinformowany drogą mailową 30 czerwca

Otrzymasz jeden darmowy typ, a za każde 40 zł zagrane na slotach w kasynie Betsson ( w okresie trwania promocji), otrzymasz dodatkowy typ

Odgadnij ile piłek jest w tym samochodzie aby go wygrać!

Betsson Bonus Powitalny

Promocja ta jest otwarta dla obecnych i nowych klientów Betsson. Jeśli nie masz jeszcze u nich konta to warto zapoznać się z ich ofertą powitalną w której nowi gracze mogą otrzymać bonus powitalny w wysokości 1000 zł. Aby go odebrać, musisz wpłacić 500zł, po czym na twoim koncie pojawi się 1000zł! Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Betsson, zaloguj się i odbierz bonus już teraz! Swój bonus powitalny możesz odebrać zarówna w kasynie jak i w Zakładach Spotowych. W zakładach sportowych to 100% do 200zł. Wystarczy, że wpłacisz 200zł, a będziesz grał za 400. Warto podwoić stan konta przed wypuszczeniem pierwszego zakładu.


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

 


https://www.polskiekasyno.com