Oferta zakończona

Sloty MMA

Sloty MMA - Conor McGregor vs. Khabib Nurmagomiedow

Kto wygra walkę roku?

Wyczekiwana przez wszystkich, największa walka 2018 roku odbędzie się już 7 października! Bilety na to wydarzenie UFC zostały już wyprzedane, a emocje sięgają zenitu! Conor "The Notorious" McGregor powraca do ringu by odzyskać mistrzowski pas UFC w wadze lekkiej.  Aby sięgnąć po pas, będzie musiał stawić czoła obecnemu mistrzowi, Khabibwi Nurmagomiedowa. The Notorius zapowiada, że znokautuje przeciwnika, ale czy mu sie uda? 

Walka daje możliwość wygranej również Tobie drogi graczu! I wcale nie musisz skłądać w zakłądach sportowych aby zwyciężyć. Betsson przygotował dla Ciebie ta świetną ofertę, gdzie możesz wygrać, wskazując swojego favoryta i grając w kasynie! Betsson to firma ze Szwecji, a jej siedziba znajduje się  w Sztokholmie, założona jeszcze w roku 1963.


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Wystarczy, że pomiędzy 2 a 6 października dokonasz wyboru. Zrób jeden spin o wartości minimum 10 PLN w Finn and The Swirly Spin - jeżeli wspierasz Conora McGregora, lub w grze Babushkas - jeżeli myślisz, że wygra Khabib Nurmagomiedow. Wybór nalezy do Ciebie!

Z naszej strony możemy jedynie podpowiedzieć, że według bukmacherów większe szanse na wygraną ma Rosjanin, ale jak wiadomo, jak to w życiu, wszystko się może zdarzyć. McGregor z pewnością potrafi zaskoczyć. Jednakże jego ostatnia walka miała miejsce rok temu,ponadto była to walka bokserska, którą jak wiadomo przegrał i to przed czasem. Jesli chodzi z kolei o walkę MMA, to nie brał udziału już od 2016 roku. Czy czas jego świetności już przeminął? Okaże się w najbliższą niedzielę.

Jak grać? Zasady są proste. 

Jeśli uda Ci się poprawnie wytypować zwycięzcę, to będziesz miał szansę na wygranie nawet 5000 PLN za jeden spin! 

Aby dowiedzieć się więcej lub wziąć udział w tej ofercie, albo po prostu zagrać w sloty w kasynie Betsson, proponujemy kliknąc na poniższy link.


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Zasady promocji

  • Oferta jest ważna od godziny 2 października do godziny 23:59, 6 października 2018 roku.
  • Aby wziąć udział w tej promocji, musisz mieć co najmniej 21 lat oraz mieszkać na terenie Polski.
  • W celu otrzymania nagrody, użytkownicy muszą wykonać trzy proste kroki:        

1. Wybrać jedną z podanych gier: “Finn and Swirly Spin” – jeśli głosujesz na zwycięstwo McGregora        lub “Babushkas” – jeśli głosujesz Nurmagomedova.

2. Ustawić wartość zakładu na 10 PLN i rozegrać jedną rundę.

3. Jeżeli Twój faworyt wygra, otrzymasz 10 PLN w gotówce od Betsson. 

  • Nagroda gotówkowa 10 PLN zostanie wypłacona w poniedziałek 8 października do godziny 18:00.
  • Każdy gracz może wziąć udział w tej promocji tylko raz.
  • Decyzje kasyna Betsson są ostateczne i wiążące.
  • Betsson zastrzega sobie prawo do zmiany warunków i zasad promocji lub jej anulowania w dowolnym momencie bez wcześniejszego uprzedzenia.
  • Oprócz powyższych zasad obowiązują również wszystkie ogólne Warunki i Zasady Betsson.

500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem kasyna Betsson, to koniecznie wejdź na ich stronę, aby się zapisać i odebrać sczysty bonus powitalny. Nie zwekaj! Klinkinij na jeden z linków znajdujących się w tekście. Betsson oferuje również wiele ciekawych ofert i promocji. Życzymy powodzenia i dobrej zabawy!


https://www.polskiekasyno.com