Oferta zakończona

Świąteczna promocja

Świąteczna loteria w Betsson

Betsson jest jednym z wiodących na rynku kasyn. Firma została założona już w 2000 roku, posiada więc ogromne doświadczenie i wie dokładnie czego oczekują od niego użytkownicy. Ich liczne promocje sprawiają, że jest portalem, w którym na pewno warto jest się zalogować. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Betsson oferuje Tobie wiele usług i produktów dostępnych również w wersji mobilnej, gwarantując przy tym pełne bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość usług, popartą wielkim doświadczeniem na rynku. Tym razem Betsson również nie zawiódł i przygotował dla Ciebie tą fantastyczną ofertę.


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Dwiedz się więcej

Hu hu ha, za oknami zima zła! Czas więc podgrzać atmosferę! Aby to zrobić, musimy uciec od zimy, aby przeżyć ten czas w najgorętszych miejscach świata Weź udział w ofertach Świątecznego Kalendarza i wygraj nawet 4000 PLN na swoją kolejną podróż. Otrzymasz los do loterii Betsson za każdą ukończoną ofertę. Potrój swoje szanse, gdy ukończysz wszystkie trzy. Aż 4000 PLN może być Twoje!

Każdego dnia będziesz mógł wykonać trzy zadania - po jednym w Zakładach w Kasynie oraz w Pokerze. Wykonuj jedno zadanie każdego dnia by zdobyć jeden bilet na loterie, lub wykonaj wszystkie trzy by potroić swoje szansę na codzienną nagrodę - 4000 PLN! Czyż to nie świetna okazja na niezapomniane święta?


400 zł bonus bez warunku obrotu.

Warunki i Zasady Promocji

  • Promocja Świąteczna 2018trwa od 01.12.2018 do 31.12.2018 
  • Promocja jest dostępna dla klientów Betsson z zarejestrowanym polskim adresem. 
  • Promocja składa się z dwóch następujących etapów:

a. Codzienne oferty każdego dnia promocji z osobnymi nagrodami.
b. Loteria pieniędzy na podróż – 4 000 PLN, 8 000 PLN lub 12 000 PLN, jako gotówka do wypłaty (“Pieniądze na podróż”) wśród klientów, którzy ukończyli codzienną ofertę. 

  • Musisz posiadać ważne konto gracza w Betsson.
  • Twoje konto Betsson nie może być zamknięte, zawieszone, przedmiotem dochodzenia, samo-wykluczone lub ograniczone w jakikolwiek inny sposób.
  • Aby otrzymać Nagrody z Codziennych Ofert za każdy dzień, należy zapisać się do promocji “Promocja Świąteczna 2018” i ukończyć podane oferty w ten dzień. Wystarczy zapisać się tylko raz. 
  • Aby zakwalifikować się do loterii z Pieniędzmi na Podróż, należy wykonać przynajmniej jedno z podanych zadań w podany dzień, zgodnie z poniższymi warunkami.
  • Betsson zastrzega sobie prawo do wykluczenia wszelkich uczestników i dyskwalifikacji uczestników z promocji w dowolnym czasie i według własnego uznania, jeżeli istnieje prawdopodobieństwo, że uczestnik naruszył te zasady lub standardowe Warunki i Zasady. Betsson zastrzega sobie prawo do zmiany warunków i postanowień niniejszej promocji w dowolnym momencie. 
  • Oprócz zasad promocji obowiązują również standardowe warunki i zasady Betsson.

500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem Betsson to zapraszamy do skorzystania z ich fantastycznej oferty dla nowych graczy. Zapisz się do Betsson, złóż swój pierwszy depozyt i skorzystaj z ich pakietu powitalnego. Wpłać do 500 PLN I zagraj za 1000 PLN . Dodatkowo otrzymasz aż 50 darmowych spinów na grę Mega Fortune Dreams Aby przenieść się bezpośrednio na stronę tego bukmachera, wystarczy kliknąć na jeden z linków znajdujących sie w tekście. Zapraszamy do zajrzenia na stronę i skorzystania z ofert zakładów sportowych. Życzymy świetnej zabawy i wysokich wygranych! 


https://www.polskiekasyno.com