Oferta zakończona

Turnej z pulą 20,000 euro

Turniej Legendary Slots

Unibet jest ekspertem jeśli chodzi o rozumienie potrzeb graczy i to właśnie satysfakcja graczy dla nich priorytetem. Unibet nie ma w zwyczaju marnować Twojego czasu, więc nie oferuje Tobie produktów, usług i promocji, które będą dla Ciebie nieprzydatne. Założyciele kasyna sami są graczami, więc rozumieją, czego ich klienci oczekują od zaufanej marki. W związku z tym Unibet jak zawsze szykuje dla Ciebie super okazje aby dobrze się zabawić, a do tego wygrać niezłą kasę. Turnieje Unibet dają Ci szansę  do zdobycia dodatkowych nagród za grę. Jednym z takich turniejów jest turniej Legendary Slots z łączną pulą nagród o wartości 20,000 Euro. Nie przegap swojej szansy na wygraną i zapisz się już dziś!


1 000 zł bonus.

Dowiedz się więcej

W turnieju Legendary Slots masz szansę zgarnąć część puli o wartości 20,000 Euro.

Zapraszamy do spróbowania szczęścia i zagrania w swoje ulubione gry slotowe, z możliwością wygrania 3000 Euro. Do wygrania jest ponad 200 nagród w gotówce a dodatkowo cała masa darmowych spinów do wykorzystania w grze  Gemix, które zostaną dla najlepszych spośród tysiąca graczy w rankingu. Każda osoba uczestnicząca w tym turnieju ma równe szanse na zdobycie głównej nagrody. Zwyciężą najlepsi gracze, z wyrównaną wygraną po 20 rozegranych rundach.


1 000 zł bonus.

Zasady promocji

  • Turniej Legendary Slots będzie trwał od 17 września do 24 września 2018 roku.
  • Turniej obejmuje rozgrywki w grach slotowych: Starburst, Gonzo's Quest, Twin Spin, Twin Spin Deluxe, Pyramid, Jumanji, Butterfly Staxx lub Gemix.
  • 1,000 klientów z najwyższymi wyrównanymi wygranymi po 20 rundach otrzyma nagrody pieniężne o łącznej wartości 20,000 Euro i 800 nagród w postaci 20 darmowych spinów do wykorzystania na grę Gemix.
  • Nagrody w postaci pieniężnej nie mają warunku obrotu bonusów.
  • Wszystkie wygrane uzyskane dzięki darmowym spinom są pieniędzmi bonusowymi.
  • W przypadku wszystkich środków bonusowych minimalny warunek obrotu bonusów wynosi 25.
  • Wszystkie wygrane uzyskane dzięki środkom bonusowym pozostają takimi środkami do momentu spełnienia warunku obrotu bonusów.
  • Niewykorzystane bonusy wygasną automatycznie po 30 dniach.
  • Przez cały czas trwania kampanii obowiązują Ogólne zasady kasyna Unibet.
  • Firma Unibet zastrzega sobie prawo do wycofania promocji w dowolnym momencie.

1 000 zł bonus.

Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem kasyna Unibet, to koniecznie wejdź na ich stronę, aby się zapisać i odebrać sczysty bonus powitalny. Nie zwekaj! Klinkinij na jeden z linków znajdujących się w tekście. Życzymy powodzenia i dobrej zabawy!


https://www.polskiekasyno.com