Oferta zakończona

Weź udział w promocji Unibet

Dwuosobowa wycieczka do Paryża

Graj w bingo w kasynie Unibet w lutym, a może ty zostaniesz szczęściarzem, który wygra w pełni opłaconą wycieczkę do miasta zakochanych.

Im więcej grasz, tym więcej zdrapek i większe szanse na wygranie wspaniałych nagród, którymi są: darmowe spiny, gotówka i główna nagroda w postaci dwuosobowego wyjazdu do Paryża.


1 000 zł bonus.

Dowiedz się więcej

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy postawić w bingo minimum €5 w gotówce, aby odebrać pierwszą zdrapkę. Będziesz mógł zebrać codziennie do 3 zdrapek w zależności od kwot zakładów. A oto warunki dziennego obrotu do zdobycia zdrapek:

Pierwsza zdrapka: €5,00 - €14,99

Druga zdrapka: €15,00 - €29,99

Trzecia zdrapka: ponad €30,00

Nagrodami oferowanymi w ramach każdej ze zdrapek są:

Wycieczka do Paryża

€25 w gotówce

Voucher na bingo o wartości €5, €10 lub €15

Darmowe spiny

Zdrapki drugiej szansy


1 000 zł bonus.

Zasady promocji

Promocja trwa od 1 do 28 lutego 2018.

Pokojami Bingo, biorącymi udział w promocji są: All Srats (79 Ball), The Arena (75 Ball), The Arena (75Ball Variant), The Podium (90 Ball), Fairway (90 Ball Strip), Grand Prix (90 –ball speed).

Jeden gracz może zdobyć maksymalnie 3 zdrapki.

Wygrane nagrody będą przyznawane od razu.

Zwycięzcy wycieczki do Paryża zostaną poinformowani w ciągu 72 godzin .

Obowiązują ogólne warunki i zasady Unibet.

Unibet Bonus Powitalny

Jeśli nie masz jeszcze konta w kasynie Unibet, to warto wiedzieć, że wszyscy nowi gracze otrzymują bonusy powitalne. Na chwilę obecną bonusem powitalnym jest 400 zł od depozytu. Oprócz tego, Unibet organizuje wiele atrakcyjnych turniejów i promocji dla zarejestrowanych już graczy, takie jak: Turnieje z jackpotem-zgarnij extra 2,500 euros, zdobądź bilety do satelity Unibet Open, banzai, MTT i specjalnego awatara, poleć przyjaciela i zyskajcie razem i wiele innych. 


1 000 zł bonus.

 


https://www.polskiekasyno.com