Oferta zakończona

Weź udział w promocji walentynkowej - Unibet

Podróż do Las Vegas dla Ciebie i Kogoś Wyjątkowego

Wspaniała walentynkowa promocja w kasynie Unibet w której możesz wygrać niezwykłą podróż do Las Vegas dla Ciebie i kogoś wyjątkowego. Nie ważne czy jesteś singlem, czy masz dziewczynę/chłopaka, czy jesteś w związku małżeńskim. Promocja jest przystosowana dla każdego. Szykuj się do wielkich rozgrywek!Dowiedz się Więcej

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy się do niej zapisać, po czym wybrać status swojego związku. Do wyboru masz cztery opcje:

Wolny/Wolna

4 Noce z bliską ci osobą w Las Vegas, lot helikopterem nad Wielkim Kanionem i €450 na wydatki.

To Skomplikowane

Jeżeli chcesz aby twój skomplikowany status stał się prostszy - weź udział w promocji i może tobie się uda wygrać romantyczną wycieczkę do Las Vegas wraz z bliską twojemu sercu osobą. Nagroda jest warta €5000, obejmująca lot helikopterem nad Wielkim Kanionem i €450 na wydatki.

W Związku

Jeżeli jesteś w związku, to będziesz miał szansę wygrać wycieczkę do Las Vegas, podczas której będziesz mógł wziąć ślub w towarzystwie Elvisa!

W Związku Małżeńskim

Wspaniała podróż do Las Vegas dla ciebie i twojej żony/męża na której będziesz miał okazję odnowić przysięgę małżeńską w kaplicy ślubnej Graceland.

 

Oprócz nagrody głównej, do wygrania są również nagrody pieniężne i darmowe spiny na automacie Gonzo Quest. Nagrodzonych zostanie łącznie 500 graczy!

Zasady Promocji

► Promocja trwa do 19 Lutego 2017.

► Aby zakwalifikować się do udziału trzeba rozegrać co najmniej 20 rund na grach kwalifikujących się do promocji.

► Nagrody zostaną rozdzielone pomiędzy 500 graczy z najlepszą wyrównaną wygraną po 20 kolejnych rundach.

Unibet Bonus Powitalny

Jeśli nie masz jeszcze konta w kasynie Unibet, to warto wiedzieć, że wszyscy nowi użytkownicy kasyna Unibet otrzymują bonusy powitalne. Na chwilę obecną bonus powitalny to 400 zł od depozytu, oprócz tego Unibet ma wiele atrakcyjnych bonusów i promocji dla zarejestrowanych już graczy, takie jak: Turnieje z jackpotem-zgarnij extra 2,500 euros, zdobądź bilety do satelity unibet Open, banzai, MTT i specjalnego awatara, poleć przyjaciela i zyskajcie razem i wiele innych.Odbierz Bonus Powitalny w Unibet!

 

 

 


https://www.polskiekasyno.com