Oferta zakończona

Grając w grę Penalty Hero możesz wygrać 1 000 Euro

W tym sezonie letnim Unibet łączy piłkę nożną oraz pokera . Grając w nową grę Penalty Hero możesz zdobyć aż 1 000 Euro. 

Zbieraj sztony i staw czoła bramkarzowi, strzelając karne. Zachowaj zimną krew aż do samego końca aby w  finale zdobyć atrakcyjną nagrodę pieniężną.

1 000 zł bonus.

Unibet daje Ci również możliwość praktyki, i poćwiczenia celności, oferując w prezencie darmowego sztona.

Dowiedz sie więcej

Aby zdobyć sztony musisz zagrać w gry cashowe i Sit & Go. W ten sposób będziesz mógł zdobywać sztony na 3 poziomach, czyli: brązowe, srebrne i złote. Możesz zdobyć do 5 sztonów każdego rodzaju, czyli łącznie do 15 sztonów każdego dnia trwania promocji. Po zdobyciu co najmniej jednego sztonu będziesz mógł zagrać w grę Penalty Hero.

W tej grze, podczas zmagań z bramkarzem będziesz mógł wybrać jedno z 6 miejsc, w które zamierzasz trafić piłką. Twoim zadaniem jest awansowanie z fazy grupowej do 1/8 finału, ćwierćfinału i półfinału, a potem pokonanie przeciwnika.

200 zł bonus.

Zasady Promocji

  • Aby wziąć udział w tej ofercie, musisz być klientem zarejestrowanym w kasynie Unibet.
  • Aby wziąć udział w promocji, należy się do niej zapisać.
  • Promocja trwa od 13 czerwca do 31 lipca.
  • Obowiązują ogólne zasady kasyna Unibet.

Aby zapoznać się ze szczegółami promocji i dowiedzieć się ile można wygrać na poziomie brązowym, poziomie srebrnym i poziomie złotym, proponujemy na przejście bezpośrednio do kasyna Unibet. Wystarczy kliknąć poniższy link, który umożliwi przejście na stronę kasyna. Mamy nadzieje, że świetnie będziesz się bawić!

200 zł bonus.

https://www.polskiekasyno.com