Oferta zakończona

Wygraj bilety na mecz eliminacji mistrzostw Europy!

Wygraj bilety na mecz eliminacji mistrzostw Europy!

Bukmacher STS to silna i rozpoznawalna marka na polskim rynku. Nie ma co się dziwić, ponieważ jest to jeden z najstarszych oraz najlepszych bukmacherów w Polsce. STS sport oferuje szeroki wybór zakładów, w tym tysiące kursów na żywo, oferty powitalne, bonusy dla stałych graczy, oraz fantastyczne promocje w różnych dyscyplinach sportowych! Do 11 sierpnia 2019 roku, gracze mają niesamowitą szansę na zgarnięcie podwójnych biletów na mecz Polska - Austria oraz voucherów!


1 000 zł bonus.

Dowiedz się więcej

Włącz się do rywalizacji i wygraj bilety na mecz eliminacji mistrzostw Europy Polska - Austria! 30 najlepszych Graczy (miejsca 1-30) otrzyma podwójny bilet na mecz Polska - Austria oraz Voucher w wysokości 50 PLN. 10 kolejnych Graczy (miejsca 31-40) otrzyma Voucher w wysokości 20 PLN

Jak zbierać punkty?

Punkty w rywalizacji przyznawane są za każdy zagrany kupon. Im więcej zdobytych punktów, tym większa szansa na zdobycie nagród. Punkty za wygrane kupony są liczone według poniższego wzoru. Punkty za przegrane kupony są liczone według tego samego wzoru, pomnożonego razy 0.1.

Liczba typów na kuponie (min. kurs 1.2)     x    Kurs całkowity       x    Stawka    =    Twoje punkty


1 000 zł bonus.

Zasady

  • Akcja polega na zawieraniu zakładów, spełniających warunki określone w Regulaminie który znajdziecie na stronie zakładów bukmacherskich STS. Uczestnik otrzymuje punkty, za postawione zakłady, w rankingu Akcji. Zakłady te muszą zostać zawarte oraz rozliczone w terminie 1.08.2019 (1:00) - 11.08.2019 (23:59)
  • Akcja skierowana jest dla wszystkich użytkowników serwisu STS, którzy posiadają w pełni zweryfikowane konto gracza.
  • Gracz musi wyrazić chęć wzięcia udziału w akcji, poprzez kliknięcie w przycisk Dołącz, w komputerowej wersji strony lub aplikacji mobilnej STS.
  • Spełniając wszystkie warunki akcji, możesz otrzymać zaproszenia na mecz Polska - Austria, ktory odbedzie sie w Warszawie w dniu 09.09.2019 o godzinie 20:45 i Voucher na kwotę 50 PLN, jeśli w końcowej kwalifikacji rankingu znajdziesz się w 1-30 miejscach
  • Informacje dotyczące terminu i miejsca odbioru biletów na mecz Polska - Austria zostaną przekazane laureatom drogą mailową lub SMS, w terminie do 7 dni od momentu zakończenia akcji. Vouchery zostaną wysłane zwycięzcom w tym samym terminie.
  • Do rankingu nie zaliczają się kupony zawarte z konta bonusowego, rozliczone jako zwrot, po kursie 1.00, wypłacone za pomocą opcji Cash-out oraz Zakład Bezpieczny
  • W celu wypłaty środków bonusowych, należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu

1 000 zł bonus.

https://www.polskiekasyno.com