Oferta zakończona

Promocja Sportowa w Betsson

Wygraj Zakład bez Ryzyka na Żywo w Nowej Promocji w Betsson!

Powrót Ekstraklasy i wspaniała okazja by zgarnąć nagrody w Zakładach!
Lechia wciąż na czele tabeli Ekstraklasy, jednak wszystko  jeszcze może się zmienić, bo do końca sezonu pozostało kilka miesięcy. Chciałbyś postawić i zgarnąć coś ekstra? - w Betsson jest to możliwe! Weź udział w wiosennej promocji i postaw zakład za min. 30 PLN na Ekstraklasę w ofercie przedmeczowej, a otrzymasz Zakład Bez Ryzyka na żywo o wartości 30 PLN!


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Jak wziąć udział:

  • Aby dołączyć do promocji, wystarczy zaznaczyć swój udział na stronie internetowej Betsson. Zapisać trzeba się tylko raz aby wziąć udział we wszystkich rundach.
  • Następnym zadaniem jest postawienie kuponu przedmeczowego za min. 30 PLN z  co najmniej jednym kursem 1,50 lub wyższym na zdarzenie z Ekstraklasy.
  • Jak już postawisz zakład możesz cieszyć się nagrodą w postaci Zakładu bez ryzyka na żywo o wartości 30 PLN do wykorzystania na Ekstraklasę. Do zgarnięcia są trzy nagrody w ciągu tego miesiąca!

Zasady:

1.    Promocja obowiązuje od godziny 00:01, 6 lutego do godziny 20:00, 25 lutego 2019 roku i zostanie podzielona na trzy rundy:

        - Runda 1: Od godziny 00:01, 6 lutego do godziny 20:00, 11 lutego

        - Runda 2: Od godziny 20:01, 11 lutego do godziny 20:00, 18 lutego

        - Runda 3: Od godziny 20:01, 18 lutego do godziny 20:00, 25 lutego

2.    Promocja jest dostępna dla graczy z Polski.

3.    Aby wziąć udział w promocji, należy się do niej zapisać. Wystarczy zapisać się tylko raz, aby wziąć udział we wszystkich rundach oferty bonusowej.

4.    Nagrodą w każdej rundzie jest zakład na żywo bez ryzyka o wartości 30 PLN, który można wykorzystać na wszystkie mecze Ekstraklasy w czasie podanych powyżej rund (tylko w zakładach na żywo, które będą dostępne po rozpoczęciu meczów).

5.    Zakład na żywo bez ryzyka zostanie wypłacony natychmiast w każdej z rund po postawieniu kuponu przedmeczowego za min. 30 PLN, który będzie zawierał przynajmniej jedno zdarzenie z polskiej Ekstraklasy piłki nożnej z kursem 1,50 lub wyższym w czasie trwania promocji (aby kupon został zaliczony jako przedmeczowy, muszą się na nim znajdować tylko zdarzenia z oferty przedmeczowej).

6.    Jeżeli gracz spełni wymagania w każdej z trzech przedstawionych rund, otrzyma wtedy łącznie trzy (3) zakłady na żywo bez ryzyka na Ekstraklasę (jeden na każdą rundę).

7.    Zakłady postawione za pomocą opcji Zbuduj Zakład lub za Darmowe Zakłady, nie będą liczyły się do spełnienia wymagań.

8.    Zakład na żywo bez ryzyka jest ważny raz na klienta/adres IP/gospodarstwo domowe. Zakład na żywo bez ryzyka może zostać wykorzystany na komputerze lub telefonie, ale tylko w ofercie zakładów na żywo.

9.    Aby wykorzystać swój zakład na żywo bez ryzyka, zaznacz niebieskie pole na kuponie po wybraniu zdarzeń.

10.    Stawiając zakład na żywo bez ryzyka, gracz musi posiadać na koncie wystarczającą kwotę pieniędzy, aby pokryć stawkę zakładu bez ryzyka.


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

 


https://www.polskiekasyno.com