Pyramid Quest for Immortality

Oszałamiająca jej wspaniałą grafiką Pyramid Quest for Immortality to nowa gra stworzona przez NetEnt, która przeniesie cię do starożytnego Egiptu.720 sposobów na wygraną w tej grze z pewnością zapewni ci wielkie emocje!
Pyramid Quest for Immortality Dowiedz się Więcej

Pyramid Quest for Immortality zawiera 5 bębnów z ustawieniem symboli: 3, 4, 5, 4, 3, co daje nam 720 sposobów na wygraną. Symbolami w tej grze są starożytni bogowie i boginie egipskie znanych faraonów, a symbolem WILD jest egipski symbol Ankh.

Pyramid Quest for Immortality slot Pyramid Quest for Immortality mnożnik x10 Pyramid Quest for Immortality wielka wygrana

Oczywistym faktem w tej grze jest to, że zamiast obracania się bębnów, spadają z góry kamienne bloki, co oznacza, że slot posiada funkcję Avalanche, która znana jest też z innej gry od NetEnt -Gonzo Quest, a symbol Ankh może zastąpić wszystkie inne symbole poza znakiem faraona.W tej grze nie znajdziesz free spinów, ale za to symbol Ankh może przynieść ci mnożnik x 10 - za każdym razem gdy wygrasz, zwycięskie symbole znikną, a nadchodząca lawina zapełni puste miejsca nowymi symbolami – możesz liczyć wtedy na respina. Będzie się to powtarzać tal długo jak będziesz wygrywać!

Jesteś gotowy na przygodę w starożytnym Egipcie? Czeka cię dużo wrażeń i emocji.

Pyramid: Quest for Immortality™ - NetEnt