Pyramid Quest for Immortality

Oszałamiająca jej wspaniałą grafiką Pyramid Quest for Immortality to nowa gra stworzona przez NetEnt, która przeniesie cię do starożytnego Egiptu.720 sposobów na wygraną w tej grze z pewnością zapewni ci wielkie emocje!


Mr Green Mr Green 1 750 zł bonus
420 darmowych spinów
Graj Teraz

Royal Panda Royal Panda 500 zł bonus
10 darmowych spinów
Graj Teraz

Pyramid Quest for Immortality Dowiedz się Więcej

Pyramid Quest for Immortality zawiera 5 bębnów z ustawieniem symboli: 3, 4, 5, 4, 3, co daje nam 720 sposobów na wygraną. Symbolami w tej grze są starożytni bogowie i boginie egipskie znanych faraonów, a symbolem WILD jest egipski symbol Ankh.

Pyramid Quest for Immortality slot Pyramid Quest for Immortality mnożnik x10 Pyramid Quest for Immortality wielka wygrana

Oczywistym faktem w tej grze jest to, że zamiast obracania się bębnów, spadają z góry kamienne bloki, co oznacza, że slot posiada funkcję Avalanche, która znana jest też z innej gry od NetEnt -Gonzo Quest, a symbol Ankh może zastąpić wszystkie inne symbole poza znakiem faraona.W tej grze nie znajdziesz free spinów, ale za to symbol Ankh może przynieść ci mnożnik x 10 - za każdym razem gdy wygrasz, zwycięskie symbole znikną, a nadchodząca lawina zapełni puste miejsca nowymi symbolami – możesz liczyć wtedy na respina. Będzie się to powtarzać tal długo jak będziesz wygrywać!

Jesteś gotowy na przygodę w starożytnym Egipcie? Czeka cię dużo wrażeń i emocji.

Pyramid: Quest for Immortality™ - NetEnt