Producent gier : NetEnt
Ilość rzędów : 3
Minimalny zakład : 0.01
Ilość linii płatniczych : 20
Liczba kół : 5
Ocena: 5.0 / 5

Fairytale Legends: Red Riding Hood

Najnowszy automat od NetEnt pod tytułem Fairytale Legents: Red Riding Hood zabierze cię w pełen magii świat baśni o Czerwonym Kapturku i będziesz jej towarzyszył w drodze przez las, gdzie spotkasz piękne wróżki, które będą miały dla ciebie wiele miłych niespodzianek. Pamiętaj jednak aby w drodze poprzez ciemny las nie wpaść w szpony okrutnego wilka, który czai się za drzewami. Wybierz się na wspaniałą przygodę w tym bajkowym slocie, który jest dostępny w kasynach poniżej:


200 zł bonus bez warunku obrotu.


€ 600 bonus i 180 darmowe spiny.

Fairytale Legends: Red Riding Hood Dowiedz się Więcej

Umiłowana bajka o Carwonym Kapturku ożywa na ekranach w automacie składającym się 5 bębnów, 3 rzędów i 20 linii płatniczych. Symbolami na bębnach jest tu oczywiście wszystko związane z baśniową opowieścią o Czerwonym Kapturku i sam Czerwony Kapturek stoi przy bębnach, aby ci dopingować w trakcie gry. Czerwony Kapturek jest również symbolem Wild w tej grze.

Fairytaile Legends: Red Riding Hood Darmowe Spiny

Jeżeli na bębnie 1, 3 lub 5 pojawi się symbol darmowych spinów (skrzynia ze skarbami) to zostaniesz nagrodzony darmowymi spinami:

1 symbol free spins da ci 2 darmowe spiny

2 symbole free spins dadzą ci 4 darmowe spiny

3 symbole free spins dadzą ci 10 darmowych spinów.

Podczas rundy darmowych spinów może się pojawić gdziekolwiek na bębnach symbole Wild, który zamienia się w przylepiający się Wild, dzięki czemu będziesz mógł zdobyć więcej spinów.

Fairytale Legends: Red Riding Hood Funkcje Bonusowe

Jeśli pojawią się trzy symbole Bonus na bębnach 1, 3 lub 5 podczas głównej gry, to będziesz miał do wyboru jeden z trzech bonusó, którymi są:

► Beware of the Walf Bonus

► Free Spins Bonus

► Coin Win Bonus

Podczas gry na automacie Fairytale Legends: Red Riding Hood na pewno się nie znudzisz! Wspaniała baśniowa przygoda w której nie brakuje najbardziej przez nas lubianych bonusów jest już dostępna w kasynach poniżej:


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

€ 300 bonus i 20 darmowe spiny.

Fairytale Legends: Red Riding Hood Touch™ - NetEnt