Kadra - Rosja 2018

Reprezentacja Polski w Mistrzostwach Świata 2018

Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn swój pierwszy mecz międzynarodowy rozegrała już w 1921 roku. Za funkcjonowanie kadry odpowiedzialny jest Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN). Obecnym trenerem reprezentacji jest Adam Nawałka. Biało-Czerwoni będą grać w Pucharze 2018 z Senegalem (19 czerwca), Kolumbią (24 czerwca) i Japonią (28 czerwca). PZPN ogłosił, że hotel Arłamów będzie centralą drużyny Nawałki podczas przygotowywań do Pucharu, między 28 maja a 7 czerwca.


€ 50 bonus.
1.40

Na pewno tak samo jak i my nie możesz się już doczekać ogłoszenia oficjalnej ekipy, która będzie reprezentować nas w Mistrzostwach w Rosji 2018.

Kim będzie 23 polskich piłkarzy uczestniczących w  Mistrzostwach? Co prawda trener Adam Nawałka nie ogłosił jeszcze ostatecznego składu reprezentacji, jednakże niektórzy zawodnicy mogą być już spać spokojnie, wiedząc że na pewno trafią do kadry. Tymi zawodnikami są Wojciech Szczęsny, Łukasz Fabiański, Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Kamil Grosicki, Piotr Zieliński, Arkadiusz Milik oraz rzecz jasna Robert Lewandowski . Jedynie poważna kontuzja, lub inna sytuacja życiowa, wykluczyła by któregoś z nich z wzięcia udziału w Pucharze w Rosji.

 

Polska Piłka Nożna

 

Powiadomienie o składzie Reprezentacji Polski będzie miało miejsce 5 czerwca 2018 roku i to dopiero wtedy zostaną rozwiane wszelkie wątpliwości, co do tego którzy zawodnicy będą walczyć dla nas o tytuł Mistrza Świata. A więc teraz pozostaje nam już tylko cierpliwie czekać wraz z kolegami Lewandowskiego na ogłoszenie ostatecznego grona reprezentacji.Pamiętaj, że w oczekiwaniu na Puchar, już teraz możesz zacząć obstawiać zakłady w polecanych przez nas kasynach, na to, kto w 2018 zdobędzie tytół Mistrza Świata. 
200 zł bonus.


 

https://www.polskiekasyno.com