Reptoids 

Wyobraź sobie świat, w którym nie wszystko jest takie, jak się wydaje. Podczas gdy twoi znajomi i sąsiedzi wyglądają zupełnie normalnie, niektórzy z nich są tak naprawdę obcymi,  którzy chcą powoli opanować świat. Przy odrobinie szczęścia możesz odkryć niektóre z tych kosmicznych stworzeń.

Czy to brzmi jak fabuła najnowszego thrillera science-fiction?

W tym przypadku jest to najnowszy automat od Yggdrasil, pod tytułem Reptoids, który będzie dostępny w kasynach poniżej od 23 listopada 2017.


Dunder Dunder € 600 bonus
180 darmowych spinów
Graj Teraz

LeoVegas LeoVegas £ 1 500 bonus
200 darmowych spinów
Graj Teraz

Reptoids dowiedz się więcej

Automat Reptoids składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 linii płatniczych. Gra sama w sobie jest prosta i nieskomplikowana. Posiada ona symbole Wild i Scatter, jak i również funkcje darmowych spinów. Jedną z najbardziej interesujących funkcji jest „Repto detector feature”

Reptoids „Repto detector bonus”

Repto detector jest ramką detektora, która przesuwa się  przy każdym spinie w grze podstawowej oraz w trybie darmowych spinów. Kiedy jakikolwiek symbol o wysokiej wartości trafi do ramy detektora, to zamieni się on w symbol Wild, wraz ze wszystkimi identycznymi symbolami na bębnach. Jeśli wylosujesz symbol Scatter w ramce detektora, to uruchomi się funkcja darmowych spinów.

Rertoids - Repto detector Bonus

Reptoids Darmowe Spiny

Jeśli wylosujesz symbol Scatter w ramce detektora, to zostaniesz nagrodzony 7 darmowymi spinami. Podczas funkcji darmowych spinów, wszystkie symbole, które zamieniły się w symbole Wild, pozostaną Wildami do końca rundy darmowych spinów.

Reptoids - darmowe spiny

Reptoids Gdzie Grać

Automat Reptoids, będzie dostępny  od 23 listopada, we wszystkich kasynach, do których umieściliśmy linki w tej recenzji. Nie przegap daty jego premiery i sprawdź które z kasyn poniżej oferują najbardziej korzystne dla ciebie bonusy powitalne.


Spinson Spinson 999 darmowych spinów Graj Teraz

Betsson Betsson 1 000 zł bonus
50 darmowych spinów
Graj Teraz

Unibet Unibet 400 zł bonus
20 darmowych spinów
Graj Teraz

Reptoids Nasza Opinia

Producent Yggdrasil zawsze wywiera na nas dobre wrażenie – pod każdym względem! Nie możemy się doczekać, aż Reptooids będzie dostępny w kasynach i nie mamy wątpliwości, że stanie się on jednym z bardziej popularnych slotów.