Real Madryt czy Juventus?

Cristiano Ronaldo zostawia Real Madrid dla Juventusa?

Trzydziesto-trzy letni piłkarz, który do niedawna reprezentował swój rodzinny kraj w Mistrzostwach Świata, przez ostatnich 9 lat grał dla Hiszpańskiej drużyny Real Madryt. Portugalczyk zdobył dla nich aż cztery tytuły Champions League. Dlaczego zdecydował się na pozostawienie Realu? Jednak w ostatnim czasie piłkarz zdecydował, że czas na zmiany.


200 zł bonus.

 Sławny nie tylko ze względu na swoje umiejętności na murawie ale również aparycje, która, poza samym talentem, przyniosła mu dodatkowy nakład pieniężny. Ronaldo strzelił 44 bramki w 43 meczach we wszystkich rozgrywkach w minionym sezonie. 

Do zawarcia transakcji o wartości 112 milionów euro doszło między dwoma klubami-Realem i Juventusem. Portugalski piłkarz podpisał czteroletnią umowę z włoskimi mistrzami. Cristiano Ronaldo dołączył do Juventusu, stając się jednym z czterech najdroższych graczy wszechczasów.

Przygoda Portugalii i Ronaldo z Mundialem, co prawda dobiegła końca i pomimo, iż były spekulacje i pogłoski na temat przejścia piłkarza na emeryturę, to okazały się one tylko pogłoskami, nie mającymi pokrycia w rzeczywistości. Ronaldo zdecydował, że czas rozpocząć nowy etap w swej karierze i niespodziewanie zdecydował się na transfer do klubu Juventus. Tego nie przewidział chyba nikt.

Piłkarz przystąpił do klubu  w lipcu 2009 roku i zdobył dla klubu łącznie 450 goli. Zdobył nagrodę najlepszego piłkarza roku w 2008, 2013, 2014, 2016 i 2017 roku. Real Madryt ogłosił, że Ronaldo zawsze będzie symbolem tego klubu.


200 zł bonus.

Ronaldo opublikował pożegnalny list do fanów Realu Madryt, w którym wyraził niezmierną wdzięczność dla klubu, miasta Madryt i poprosił o szczególne zrozumienie kibiców Realu. Piłkarz przyznał, że lata spędzone w Realu Madryt, były najszczęśliwszymi w jego życiu. Portugalczyk mówił też z uznaniem o swoich kolegach z drużyny jak i o samym klubie. Ronaldo podkreśla, że Real Madryt zawsze będzie nosił w sercu. Złożył też szczególne podziękowania prezydentowi i dyrektorom klubu. Zaznacza, że Real Madryt na zawsze będzie jego domem.


€ 50 bonus.
1.40

400 zł bonus bez warunku obrotu.

€ 3 000 bonus i 50 darmowe spiny bez warunku obrotu.

 


https://www.polskiekasyno.com