Rosyjscy kibice

Czego mogą się spodziewać kibice zmierzający do Rosji?

Rosja będzie w tym roku gospodarzem dwudziestych w historii Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Mecz rozpoczynający turniej odbędzie się na Stadionie Łużyckim w Moskwie 14 czerwca. Jednakże ekscytacja, która zazwyczaj towarzyszy Mundialowi jest zmieszana z obawami o bezpieczeństwo fanów, ze względu na rzekome przygotowania rosyjskich kibiców “Ultras” do przemocy. Na co powinni się przygotować kibice udający się do Rosji na rozgrywki Pucharu?

Rosyjscy kibice

 

Kim są “Ultras”?

Tak zwani Ultras, czyli rosyjscy kibice, skinheadzi, noszą opinię niebywale brutalnych. Znani są na całym świecie z niesłychanej przemocy i agresji. Ultras głoszą poglądy nazistwoskie, zakładając że należy utrzymać białą rasę w czystości, jako rasę górująca nad innymi.


200 zł bonus.

FIFA ostrzega miłośników piłki nożnej udających się na mistrzostwa do kraju Putina o zachowanie szczególnej ostrożności. Ultras zapowiadają krwawe starcia z rywalami drużyny Rosji, zwłaszcza Wielkiej Brytanii. Ku przestrodze uczestnicy grupy Ultras upubliczniają zdjęcia z obozów, w których trenują chuligani.To, że akurat fani z Wielkiej Brytanii są obiektem gróźb ze strony rosyjskich chuliganów, wynika ze skandalu związanego z otruciem rosyjskiego szpiega na terenie Wielkiej Brytanii w marcu tego roku. Szpieg został otruty gazem. W wyniku tego zamachu zginęła również jego córka i inne postronne osoby. Wywolalao to napiecie dyplomatyczne pomiedzy Rosja a Wilka Brytania.

Podczas nadchodzącego Mundialu Ultras zapowiadają “rozpętać piekło” wobec fanów drużyn rywalizujących z Rosją . Chuligani sugerują kibicom Wysp zacząć trenować przed przyjazdem na Mistrzostwa.


€ 50 bonus.
1.40

Czego się spodziewać?

Aktualna sytuacja w Rosji dotycząca nazistowskich kibiców z pewnością wzbudza niepokój.  Wielu fanów piłki nożnej rozmyśliła się z wyjazdu na Mistrzostwa, a nawet zdecydowała się na całkowity bojkot rozgrywek.

Szczególną ostrożność powinni zachować zwłaszcza kibice z Wielkiej Brytanii. Ultras przestrzegają, że Brytyjczycy którzy odważą się przybyć na Mistrzostwa, mogą nie wyjść z tego cało, gdyż walka jest głęboko zakorzeniona w ich krwi.


400 zł bonus bez warunku obrotu.

 

 


https://www.polskiekasyno.com