Sails of Gold
Producent gier : Play'n GO
Ilość rzędów : 3
Minimalny zakład : 0.01
Ilość linii płatniczych : 10
Liczba kół : 5
Ocena: 4.0 / 5

Sails of Gold

Wejdź na pokład i niech wiatr poprowadzi cię do bogactw w żagle złota. Nowy slot od Play’n Go, którego premiera jest w tym samym czasie co „Golden Caravan”, zabierze cię na przygodę z kapitanem Culumbus w pełnym morzu w poszukiwaniu wschodnich Indii i aby odkryć nowy świat cennych kombinacji.


200 zł bonus bez warunku obrotu.

500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Sails of Gold Slot Dowiedz się więcej

Sails of Gold to 5 bębnowy automat, który zabiera nas na przygodę z Krzysztofem Kolumbem. Symbolem Wild jest tutaj symbol kapitana, który może zastąpić wszystkie symbole na bębnach(z wyjątkiem Scatter), aby pomóc stworzyć zwycięską kombinację. Symbolem Scatter jest statek, który może się tylko pojawić na bębnie 1, 3 lub 5, podczas głównej gry i podczas rundy darmowych spinów.

Sails of Gold - symbole

€ 2 000 bonus i 200 darmowe spiny.

€ 300 bonus i 130 darmowe spiny.

Sails of Gold Slot Darmowe Spiny

Jeśli pojawią się na bębnach trzy symbole statku(Scatter, to zostaniesz nagrodzony 10cioma rundami darmowych spinów. Jeśli podczas rundy darmowych spinów znów wylosujesz 3 symbole Scatter to znów dostaniesz 10 darmowych spinów. Symbol Scatter(statek), zamieni się w Wild podczas rundy darmowych spinów, po to aby zdobyć jak najwięcej zwycięskich kombinacji.

Sails of Gold - podczas gry Sails of Gold - tabela płac Sails of Gold - funkcja Gamble

Sails of Gold Slot funkcja Gumble

Podobnie jak w slocie “Golden Caravan”, tu też znajduje się funkcja Gumble, która daje nam szansę pomnożenia wygranej, poprzez poprawne odgadnięcie koloru ukrytej karty. Funkcja Gumble może być rozegrana do 5 razy pod rząd.

Zagraj w " Sails of Gold"

 Sails of Gold Slot Nasza Opinia

Według nas jest to bardzo fajna gra z całkiem przyzwoita szansa na wysokie wygrane. Polecamy naszym czytelnikom wypróbowania gry na tym slocie w kasynach, do których linki można znaleźć w tekście. Uważamy, że dostarczy Wam emocjonującej rozrywki! Kasyna przez nas polecane nie tylko są zaufanymi i sprawdzonymi platformami, ale również oferują nowym graczom fantastyczne i atrakcyjne bonusy powitalne. Jesli nie jesteś jeszcze ich uzytkownikiem, to skorzystaj i już dziś złóż swój pierwszy depozyt aby odebrać bonus powitalny! Życzymy wspaniałej zabawy i wysokich wygranych!

Spróbuj szczęscia grając w Sails of Gold w jednym z kasyn do których linki znajdują się w tekście. Wszystkie kasyna, które znajdziesz na stronie Polskie Kasyno, są w 100% rzetelnymi platformami, którym możesz zaufać. Są to nie tylko najlepsze na rynku, solidne kasyna o bardzo dobrej reputacji, ale również oferują swoim nowym użytkownikom atrakcyjne bonusy powitalne i inne ciekawe promocje dla lojalnych graczy. Jeśli jeszcze ich nie wypróbowałeś, to serdecznie zachęcamy. Kliknij na jeden z linków, zarejestruj się i odbierz atrakcyjny bonus powitalny. Życzymy wspaniałej zabawy i wysokich wygranych! 


€ 2 000 bonus i 200 darmowe spiny.

€ 1 400 bonus i 100 darmowe spiny.

3 540 zł bonus i 250 darmowe spiny.

€ 3 000 bonus i 50 darmowe spiny bez warunku obrotu.

1 500 zł bonus i 130 darmowe spiny.