Secrets of Christmas 

Ciesz się ulubioną świąteczną porą roku w najnowszym automacie od NetEnt, pod tytułem „Secrets of Christmas” . Odkryjesz w nim swój specjalny świąteczny prezent, którymi są bonusowe darmowe spiny i symbole Wild. Odkryj swoje prezenty i dowiedz się co ma w zanadrzu dla ciebie Święty Mikołaj!Betsafe Betsafe 4 000 zł bonus
60 darmowych spinów
Graj Teraz

Automat ten składa się z 5 bębnów i 25 linii płatniczych. Symbole na bębnach przedstawiają wszystko co może nam się kojarzyć ze świętami. Symbolem Wild jej Święty Mikołaj, a symbolem Scatter jest worek pełny zabawek. Innymi symbolami są tutaj: domek z piernika, dzwoneczki, świeczki, jak i również udekorowane symbole kart.

  

Secrets of Christmas Bonus Wild

Symbolami Wild są Święty Mikołaj i dzwonek, które mogą zastąpić wszystkie symbole z wyjątkiem Scatter. Jeśli wylosujesz 3 lub więcej symboli Wild gdziekolwiek na bębnach podczas głównej gry to wygrywasz pieniądze. Jeśli wylosujesz właściwą kombinację symboli Wild w trakcie rundy darmowych spinów, to wygrana będzie o wiele wyższa.

Secrets of Christmas Darmowe Spiny

Symbolem Scatter jest tutaj worek wypełniony zabawkami. Jeśli wylosujesz 3 lub więcej tych symboli na bębnach, to zostaniesz nagrodzony 10 darmowymi spinami, po czym otworzy się nowe okno gdzie będziesz miał szansę wybrać swój prezent. Za każdym z prezentów są ukryte Wildy i mnożniki.

Secrets of Christmas Podsumowanie

Secrets of Christmas jest wspaniale zaprojektowanym slotem, który zabiera nas w prawdziwą atmosferę nostalgii i spokojnych wieczorów spędzonych w gronie rodziny. Jego symbole i tradycyjne świąteczne melodie z pewnością do tego się przyczynią/ Oprócz uroku tematyki świątecznej oferuje on również wiele ciekawych możliwości wygranych . Podczas darmowych obrotów będziesz mógł wybrać swoją zabawkę, za którą jest schowany bonus.


Spinson Spinson 999 darmowych spinów Graj Teraz

Secrets of Christmas™ - NetEnt