Sevens

Sevens

Sevens to klasyczna gra karciana, w którą będzie grać minimum trzech graczy. Celem gry jest pozbycie się wszystkich kart w jak najszybszym tempie. Makasymalna mozliwa ilość graczy w tej grze to osiem.


20 zł bonus bez depozytu + 500 zł bonus.

Jedyne czego potrzebujesz do gry w Sevens, to talia skłądjąca się z 52 kart (bez jokerów) oraz twoi znajomi. Do gry jest potrzebnych co najmniej trzech graczy. Aby rozpocząć grę wybierz osobę która będzie dealerem, aby przetasowała i rozdała karty. Zazwyczaj w każdej nowej grze jest nowy dealer, które jest zmieniany zgodnie z ruchem wskazówek zegara, tak aby było sprawiedliwie. 

Jak grać w Sevens

Ułóż swoje karty w kolejności koloru i porządku numerycznego. Aby było Ci łatwiej, zorganizuj przekazane Ci karty, na przykład od najniższej do najwyższej.


2 500 zł bonus i 150 darmowe spiny bez warunku obrotu.

Cały układ będzie wyglądał następująco: 2-3-4-5-6-7-8-9-10-J-Q-K-A.
Cztery kolory to serca, diamenty, piki i trefle.

Rozpocznij każdą rundę z siódemką diament. Ten, kto posiada siedem diament, kładzie go na stole. Gdy zostanie rozegranych siedem dowolnych kolorów, rozpoczyna się "układ". Układ jest tworzony poprzez układanie kart kolejno, obok siódemki, w kolejności. Będziesz miał w sumie cztery układy, po jednym dla każdego koloru. W miarę kontynuowania gry, jedynym sposobem, w jaki układ kolorów może zostać rozpoczęty, jest gdy ktoś wyłozy siódemkę. Niektóre odmiany tej gry wybierają osobę po lewej stronie krupiera, aby wylożyła karty jako pierwsza, niezależnie od tego, kto ma siedem diament.


€ 1 500 bonus i 300 darmowe spiny bez warunku obrotu.

Poukładaj układy na stole. Układy segreguje się poziomo na stole. Możesz utworzyć układ 4x13 kart. Lub zamiast tego możesz zacząć układać sekwencję pod względem koloru na kartach 6 i 8, aby zaoszczędzić miejsce. Jeśli położysz karty w pionie w swoich kolorach, gra będzie przypominać ustawienia pasjansa.

Na zmianę wraz z współgrającymi, wkładaj po karcie. Każda osoba wykłąda na stół jedną kartę w swojej turze, ale musi to być następna karta w stosunku do kart już znajdujących się na stole. 


4 800 zł bonus.

Zastukaj, gdy nie możesz zagrać żadną kartą. Stukanie w stół to jeden ze sposobów, aby powiedzieć, że przekazujesz swoją kolej. Zamiast tego możesz po prostu powiedzieć "pass". Wbrew zasadom jest ominąć swoją kolej, gdy masz kartę którą możesz zagrać, którą możesz umieścić gdzieś na stole. Zaleca się zatrzymanie szóstek, siódemek i ósemek jak najdłużej tylko się da, bo to powstrzyma Twoich przeciwników od pozbycia się ich kart.  Będziesz grał dopóty, dopóki nie skończą Ci się karty.


1 000 zł bonus.

2 000 zł bonus i 200 darmowe spiny.

€ 2 000 bonus i 100 darmowe spiny bez depozytu.


 


https://www.polskiekasyno.com