Castle Builder 2

Dostawcy: Rabcat

Najnowszy slot od Microgaming, który jest kontynuacją ich poprzedniego automatu, pod tytułem Castle Builder, który okazał się ogromnym sukcesem i…

Castle Builder 2

65
65
Ocena
3 Liczba rzędów
0.01 Minimalna stawka
15 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

95.5%

RTP

Ogólnie

Imie
Castle Builder 2
Uruchomione
2017-07-18
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
95.5%
Zmienność
Med-High
Linia wypłaty
15

Stawka

Maksymalna stawka
50
Minimalna stawka
0.01

Castle Builder 2 opinia

Najnowszy slot od Microgaming, który jest kontynuacją ich poprzedniego automatu, pod tytułem Castle Builder, który okazał się ogromnym sukcesem i został nominowanym do tytułu EGR Gry Roku w 2013. Powodem tego jest niewątpliwie oryginalność tego slotu, który jest oparty na przygodzie budowania zamków w różnych królestwach. Udaj się na niesamowitą przygodę i zagraj na automacie Castle Builder i Castle Builder II w kasynach poniżej:

Castle Builder 2 Dowiedz Się Więcej

Automat ten jest zbudowany na kompletnie innej zasadzie. Pomimo tego, że posiada 5 bębnów i 3 rzędy w prawym dolnym rogu, to cały jego koncept polega na możliwości  przemieszczania się pomiędzy 15 różnymi królestwami, zbierając różne materiały potrzebne do budowy zamków. W Castle Builder 2 gracz ma możliwość stworzenia aż 75 zamków i 300 różnych charakterów. Ponadto gracze będą wykonywać różne wyzwania, za które będą nagradzani pucharami, umożliwiając graczom ciągły postęp i poprawę poziomu ich awatarów.

Thomas Schleischitz, CEO i założyciel  firmy Rabcat Powiedział:

„Gra Castle Builder osiągnęła wielki sukces, po uruchomieniu jej w ponad 80 kasynach na całym świecie. Jej druga część zapewnia rozszerzoną wersję z większą ilością królestw, poziomów i osiągnięć. Dzięki jej ciągłym wyzwaniom zachęca on graczy aby powrócili po więcej.”

Castle Builder 2 Gdzie Grać

Automat Castle Builder 2, będzie dostępny w kasynach poniżej, już wkrótce. W międzyczasie polecamy wypróbowania jej poprzednika – Castle Builder.

Kasyna wymienione poniżej, posiadają wysokie bonusy powitalne, obszerną ilość opcji płatności, a ponadto są bezpiecznymi licencjonowanymi kasynami, w których znajdziesz dużą selekcję slotów od najbardziej znanych i renomowanych producentów gier hazardowych online.

Nasza Opinia

Slot Castle Builder 2 jest dowodem tego, że branża automatów online rozwija się naprzód. Posiada on wiele ulepszeń od poprzedniego slotu, co na pewno zauważą jego zwolennicy. Automat Castle Builder 2 gwarantuje emocje, większe wypłaty i godziny rozrywki dla wszystkich zwolenników nie tylko slotów, ale również gier online.

Castle Builder 2
65
Ocena

-

Szansa by wygrać

95.5%

RTP