Chibeasties 2

Dostawcy: Yggdrasil

Producent Yggdrasil wita was w magicznym lesie po raz kolejny w ich nowym slocie pod tytułem Chibeasties 2, na którym…

Chibeasties 2

67
67
Ocena
3 Liczba rzędów
0.2 Minimalna stawka
20 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

96.2%

RTP

Ogólnie

Imie
Chibeasties 2
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96.2%
Zmienność
Med-Low
Linia wypłaty
20

Stawka

Maksymalna stawka
100
Minimalna stawka
0.2

Chibeasties 2 opinia

Producent Yggdrasil wita was w magicznym lesie po raz kolejny w ich nowym slocie pod tytułem Chibeasties 2, na którym będziemy mogli grać już od 23 Marca 2017, w kasynach poniżej, za darmo lub za prawdziwe pieniądze. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego automatu, przeczytaj naszą recenzję poniżej.

Chibeasties 2 dowiedz Się Więcej

Automat Chibeasties 2 składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 linii płatniczych(wypłacających od lewej do prawej strony). Posiada on cztery wysoko płacące symbole, którymi są urocze leśne stworki z dużymi oczami. Innymi mniej wartościowymi symbolami są również rozkosznie, a za razem niebezpiecznie wyglądające kolorowe grzybki.

Bardzo oryginalną cechą tego automatu, jest fakt, że gracz ma możliwość wybrania 1 z 4 trybów, z możliwością jego zmiany w trakcie gry:

Expandig – Ten tryb sprawia, że symbole Wild rozszerzają się i pokrywają bębny.

Teleporting – Tryb w którym symbole Wild przeskakują z miejsca na miejsce, aby pomóc ci zdobyć jak najlepszą kombinację.

Spreading – tryb w który Wildy rozprzestrzeniają się w sposób tworzący od 1 do 4 dodatkowych symboli Wild.

Mirroring – Symbole Wild, tworzą kopię lustrzaną, dzięki czemu, na bębnach pojawi się 2 lub więcej symboli Wild.

Możliwość zmiany trybu w Chibeasties 2

Chibeasties 2 Darmowe Spiny

Slot Chibeasties 2 posiada symbol darmowych spinów. Jeśli pojawi się na bębnach 3 lub więcej symboli darmowych spinów to zostaniesz nagrodzony darmowymi obrotami:

 Symbol Darmowych Spinów w automacie Chibeasties 2

3 Symbole Free Spins = 7 Darmowych Spinów

4 Symbole Free Spins = 15 Darmowych Spinów

5 Symboli Free spins = 30 Darmowych Spinów

Chibeasties Slot Bonus

Automat Chibeasties 2, będzie już dostępny w kasynach pod koniec marca 2017 i spodziewamy się, że większość naszych ulubionych kasyn doda tą grę to swojego portfolio. W tej recenzji umieściliśmy listę, tych w których z pewnością znajdziesz tą grę, jak tylko zostanie wydana, a poza tym kasyna wymienione poniżej są najbardziej lukratywne pod względem bonusów.

Chibeasties Slot Nasza Opinia

Oryginalny, zabawny i pełen kolorowych, uroczych symboli slot Chibeasties 2, jest z pewnością jednym z wartych wypróbowania. Jego ciekawe 4 tryby, które mogą być zmieniane w trakcie gry i z procentem zwrotu dla gracza w wysokości 96.2% nie sprawią cię milionerem, ale daje dość duże szanse na całkiem niezłą wygraną, poza tym, gra na nim jest świetną zabawą!

 

Chibeasties 2
67
Ocena

-

Szansa by wygrać

96.2%

RTP