Doubles

Dostawcy: Yggdrasil

Podwójne symbole, podwójna zabawa i podwójne wygrane! Na pierwszy rzut oka grafika w tym slocie wydaje się niezbyt wspaniała, ale…

Doubles

66
66
Ocena
3 Liczba rzędów
0.25 Minimalna stawka
243 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

96%

RTP

Ogólnie

Imie
Doubles
Uruchomione
2015-10-20T12:00:00Z
Dostawca
Wersja mobilna
Tak

Informacje o zyskach

Jackpot
0
RTP
96
Szansa by wygrać
-
Maksymalny zysk (x twoja stawka)
x25000
Zmienność
Med-High
Linia wypłaty
243

Stawka

Maksymalna stawka
50.00
Minimalna stawka
0.25

Doubles opinia

Podwójne symbole, podwójna zabawa i podwójne wygrane! Na pierwszy rzut oka grafika w tym slocie wydaje się niezbyt wspaniała, ale nie daj się zmylić, ponieważ slot Doubles od Yggdrasil Gaming jest naprawdę bardzo zabawny i szanse na wygraną są wysokie. Gra powita cię wpadającą w ucho muzyką, dzięki której od razu będziesz miał ochotę grać. Zarówno tło tego slotu jak i symbole mają prosty, ale za razem nowoczesny styl. Znajdziesz w nim różne rodzaje owoców i diamentów. Są one wyświetlone na ekranie gry, która składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i aż 243 płatnych linii. Zwycięskie kombinacje powstają od lewej do prawej strony i składają się z pięciu znaków o takim samym charakterze. W Doubles wartość monety może być regulowana. Doubles posiada pojedyncze i podwójne symbole, które dają ten sam efekt jak dwa sąsiadujące symbole tego samego typu.

Darmowe spiny to najpopularniejsza oferta jaką możesz tylko znaleźć w kasynach online. Bonus free spin w tej grze dostarcza dużo rozrywki i powiększa szanse na wygraną. Jeśli wylosujesz trzy lub więcej symboli darmowych obrotów, to dostaniesz 10 darmowych spinów, jeśli wylosujesz 4, to otrzymasz 20, a jak ci się poszczęści i wylosujesz 5 symboli darmowych obrotów to wygrasz aż 50 darmowych spinów. Samemu wybierasz, który z charakterów będzie twoim double-to znaczy jeśli na przykład wybierzesz cytrynę na początku gry bonusowej, to będziesz miał tylko podwójną wersje cytryny podczas darmowych spinow( pamiętaj, że jest to ważny wybór, a najcenniejszym symbolem jest diament).

Doubles gra Doubles Doubles darmowe spiny

Doubles Slot – Gdzie grać?

Możesz wypróbować ta grę w jednym z kasyn do których linki znajdują się w tekście. Wszystkie kasyna, które znajdziesz na stronie Polskie Kasyno, są w 100% rzetelnymi platformami, którym możesz zaufać. Są to nie tylko solidne kasyna o bardzo dobrej reputacji, ale również oferują swoim nowym użytkownikom atrakcyjne bonusy

powitalne. Jeśli jeszcze ich nie wypróbowałeś, to serdecznie zachęcamy. Kliknij na jeden z linków, zarejestruj się i odbierz atrakcyjny bonus powitalny.

Doubles
66
Ocena

-

Szansa by wygrać

96%

RTP