Emojiplanet

Dostawcy: NetEnt

Nadszedł czas, aby się uśmiechnąć i mrugnąć, ponieważ NetEnt wydał swoją kolejną ważną grę – oficjalny slot emoji® o nazwie…

Emojiplanet

67
67
Ocena
5 Liczba rzędów
0.2 Minimalna stawka
20 Linia wypłaty
6 Koła

-

Szansa by wygrać

96.4%

RTP

Ogólnie

Imie
Emojiplanet
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96.4%
Maksymalny zysk (x twoja stawka)
x5000
Zmienność
Med-High
Linia wypłaty
20

Stawka

Maksymalna stawka
200
Minimalna stawka
0.2

Emojiplanet opinia

Nadszedł czas, aby się uśmiechnąć i mrugnąć, ponieważ NetEnt wydał swoją kolejną ważną grę – oficjalny slot emoji® o nazwie Emoji Planet, który powstał we współpracy z firmą Global Merchandising Services & The emoji Company.

Simon Hammon, główny przedstawiciel ds. produktów w firmie NetEnt, wyjaśnił wybór nowego tematu: „Jako lider w dziedzinie mobilnych gier online i innowacji, Emojis doskonale pasuje do NetEnt. Każdego dnia miliony, jeśli nie miliardy – ludzi na całym świecie korzystają z Emojis. Stały się one własnym językiem; Trudno jest myśleć o innej wspólnie znanej i tak lubianej marce”.

Emoji Planet Dowiedz się Więcej

Automat Emoji Planet jest zbudowany z 5 bębnów i 6 rzędów z funkcją Avalanche, która pomaga wygrać poprzez opadające z góry symbole.

Symbolami na bębnach to niektóre z popularnych symboli emoji, w tym bomby, pizze, pocałunki, rakiety, uśmiechnięte buźki, dwa serca i kilka innych.

Zagraj na automacie Emojiplanet

Emoji Planet Funkcje Bonusowe

W grze znajduje się 5 funkcji bonusowych, którymi są:

Bomb Feature – niszczy 8 losowo wybranych symboli na bębnach i nagradza monetami x5 do x100 twojego zakładu za każdy symbol.

Kiss Mark Feature  – daje 3 przylepiające się symbole Wild. Każdy z tych symboli ma 3 życia, które zostają tracone przy każdym zdobyciu zwycięskiej kombinacji.

Rocket Feature –  dodaje 10 symboli Wild nad bębnami lub na bębnach i podczas spinu uruchamia się funkcja Avalanche, dzięki czemu zdobywasz więcej Wildów i zwiększają się szanse na wygraną.

Pizza Feature  – na bębnach pojawi się mega 3×3 symbol, aby pomóc nam w zdobyciu większej wygranej.

Two Hearts Feature – gdy nie masz już więcej wygrywających kombinacji lub gdy nie uruchomiły się żadne inne funkcje Emoji, to wygrana zostanie obliczona na podstawie aktualnej wygranej pomnożonej przez liczbę znajdującą się na liczniku plus jeden.

Automat Emojiplanet

Emojiplanet Darmowe Spiny

Kasyna do których znajdziesz linki w tej recenzji, oferują darmowe spiny na automacie Emojiplanet i innych podczas rejestracji konta. Ponadto posiadają przyzwoite bonusy powitalne i wiele promocji w których mogą wziąć udział  gracze z Polski.

Emojiplanet Grafika i Dźwięk

Wszyscy kochają i wykorzystują emojis na co dzień, podczas wysyłania smsów, na Facebooku, Instagramie lub innych platformach społecznościowych, więc nie mamy wątpliwości, że gra Emojiplanet jest atrakcyjną dla ogromnej liczby graczy. Istnieje wielki potencjał do tworzenia zabawnych grafik i ciekawych funkcji o tym temacie i NetEnt wykorzystał je świetnie. 

Emojiplanet
67
Ocena

-

Szansa by wygrać

96.4%

RTP