Flowers

Dostawcy: NetEnt

Nie ma żadnych wątpliwości, że ten automat od NetEnt pod tytułem „Flowers” jest bardzo wesoły, kolorowy i zabawny. Jest to…

Flowers

67
67
Ocena
3 Liczba rzędów
0.01 Minimalna stawka
30 Linia wypłaty
5 Koła

44.39%

Szansa by wygrać

96.32%

RTP

Ogólnie

Imie
Flowers
Uruchomione
-
Dostawca
Wersja mobilna
Nie

Informacje o zyskach

Jackpot
0
RTP
96.32
Szansa by wygrać
44.39
Maksymalny zysk (x twoja stawka)
x15000
Zmienność
Med-High
Linia wypłaty
30

Stawka

Maksymalna stawka
75.00
Minimalna stawka
0.01

Flowers opinia

Nie ma żadnych wątpliwości, że ten automat od NetEnt pod tytułem „Flowers” jest bardzo wesoły, kolorowy i zabawny. Jest to bardzo pogodny slot gwarantujący nam rozjaśnienie nastroju na każdy dzień i z dodatkowymi sposobami na wygraną. W kasynach poniżej możesz wypróbować gry na automacie „Flowers” za darmo lub za prawdziwe pieniądze.

Flowers Dowiedz Się Więcej

Flowers slot składa się z 5 bębnów i 3 rzędów i gracze mają opcje postawienia zakładu na 30 liniach wypłat. Symbolami na bębnach są tutaj kwitnące, kolorowe kwiatki( słoneczniki, róże, lilie, dzwonki i tłustosze) jak i również symbole kart do gry. Możesz również spotkać w tej grze podwójne symbole kwiatów, które są traktowane jako dwa symbole, co oznacza, że kwota wygranej wzrasta. Aby postawić zakład, należy wybrać pomiędzy 0,01 a 0,05 monety.

 Flowers slot - darmowe spiny Flowers Slot - tabela wypłat

Flowers Bonusy

Oprócz tego, że w tej grze trafiając na podwójne symbole twoje wygrana wrośnie, to znajdują się tutaj symbole Scatter i Wild. Symbolem Wild jest słońce, które może zastąpić wszystkie inne symbole z wyjątkiem Scatter i podwójnych symboli. Jeżeli wylosujesz na bębnach 5 symboli Wild, to możesz wygrać nagrodę wartą 5000 monet. Symbolem Scatter jest chmurka , która nagradza darmowymi spinami i mnożnikami.

Flowers - symbole Wild i Scatter

Flowers Darmowe Spiny

Funkcja darmowych spinów uruchomi się po wylosowaniu 4 lub więcej symboli Scatter . Jeżeli trafisz na 4 symbole Scatter to zostaniesz nagrodzony 10 darmowymi spinami oraz mnożnikiem x2. 5 symboli Sactter da ci 15 darmowych spinów i mnożnik x2. Jeśli uda ci się trafić 6 Scatterów to wygrasz 20 darmowych spinów z mnożnikiem x2. Jeśli trafisz 7 symboli Scatter to dostaniesz aż 25 darmowych spinów i mnożnik x4. Przy trafieniu 8 symboli Scatter, wygrywasz aż 30 darmowych spinów i mnożnik x10!

Flowers Wersja Mobilna

Automat Flowers jest również dostępny w wersji mobilnej. Możesz grać na nim z każdego miejsca i o każdej porze. Więc jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebował poprawić sobie humor to pamiętaj, że ten wesoły slot jest na wyciągnięcie ręki.

 

Flowers
67
Ocena

44.39%

Szansa by wygrać

96.32%

RTP