Flowers Christmas

Dostawcy: NetEnt

Czas na recenzje nowego, świątecznego slotu od NetEnt. Jest to specjalna edycja lubianego i znanego nam już automatu „Flowers”. Flowers…

Flowers Christmas

67
67
Ocena
3 Liczba rzędów
0.3 Minimalna stawka
30 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

96.3%

RTP

Ogólnie

Imie
Flowers Christmas
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96.3%
Maksymalny zysk (x twoja stawka)
x37500
Zmienność
Med-High
Linia wypłaty
30

Stawka

Maksymalna stawka
75
Minimalna stawka
0.3

Flowers Christmas opinia

Czas na recenzje nowego, świątecznego slotu od NetEnt. Jest to specjalna edycja lubianego i znanego nam już automatu „Flowers”. Flowers Xmas Edition, będzie dostępny w kasynach NetEnt już od 1 Grudnia tego roku. Boże Narodzenie się zbliża i aby urozmaicić ten świąteczny nastrój, warto wypróbować szczęścia w tym już znanym i lubianym slocie w wersji zimowej.

Fowers Xmas Edition to 5 bębnowy i 3 rzędowy slot, który oferuje graczom 30 linii wygrywających, z procentem zwrotu 96,3%. Poprzednia edycja była uwielbiana przez graczy, zarówno pasjonatów, jak i tych okazjonalnych. W związku z tym mamy w niej szeroką gamę opcji zakładów. Możesz dostosować ustawienie zakładu do swoich upodobań.

Flowers Christmas Edition Bonusy

Te kwiaty, kwitną nawet w zimie, bo duch Bożego narodzenia je pielęgnuje. Pod względem grafiki i dźwięku Flowers Xmas Edition jest wyjątkowym slotem, jak większość od NetEnt. Te same postacie biorą udział w edycji świątecznej, jednakże w wystroju zimowym. Tutaj kwiatki są obsypane śniegiem i tło również jest zapełnione białym puchem. Symbolem darmowych spinów w tej grze są uśmiechnięte chmurki – gdy trzy lub więcej pojawi się na bębnach to otrzymasz darmowe spiny. Symbolem Wild jest obłożony lodem księżyc, może on zastąpić wszystkie symbole oprócz free spinów, aby pomoc stworzyć zwycięskie linie. Podwójnymi symbolami, są obsypane lodem słoneczniki. Kiedy pojawią się Stacked Wilds w rundzie darmowych spinów, to wygrana zostanie pomnożona x3.

 

 

 

Flowers Christmas
67
Ocena

-

Szansa by wygrać

96.3%

RTP