GLOW

Dostawcy: NetEnt

Glow to nowa gra od NetEnt, która oszałamia nas hipnotyzującą grafiką. Na bębnach znajdziesz świecące symbole zwierząt jak i również…

GLOW

86
86
Ocena
3 Liczba rzędów
0.15 Minimalna stawka
15 Linia wypłaty
5 Koła

23%

Szansa by wygrać

96.1%

RTP

Ogólnie

Imie
GLOW
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96.1%
Szansa by wygrać
23
Maksymalny zysk (x twoja stawka)
x5000
Zmienność
Med-High
Linia wypłaty
15

Stawka

Maksymalna stawka
150
Minimalna stawka
0.15

GLOW opinia

Glow to nowa gra od NetEnt, która oszałamia nas hipnotyzującą grafiką. Na bębnach znajdziesz świecące symbole zwierząt jak i również symbole kart do gry. Tłem jest gwiaździste niebo z widokiem na góry. Pod względem estetycznym i efektów dźwiękowych jest to bardzo czarujący automat . Wypróbuj tej nowej fascynującej gry w kasynach poniżej:

Glow Dowiedz się Więcej

Glow to slot składający się z 5 bębnów, trzech rzędów i o piętnastu stałych liniach. Tłem jest szeroko otwarte niebo usiane migocącymi gwiazdami, powyżej sosen i wzgórz. Slot ten posiada 5 symboli wysokiej wartości, które są reprezentowane przez pięć różnych masek zwierząt – jelenia, niedźwiedzia, wilka, sowy i węża. Niższe wartości, to symbole kart.

Symbolem Wild w tej grze to kolejna maska (różowego zwierzęcia), która mnoży wygrane do których się przyczynia x2.

Glow to wspaniale zaprojektowana gra, którą warto wypróbować, szczególnie jeśli jesteś fanem NetEnt. Zwrot dla gracza w tym slocie to 96.70%.

Glow Darmowe Spiny

Podobnie jak wiele innych gier od NetEnt, funkcja premii jest wbudowana w grze podstawowej i jest wywoływana przez 5 symboli wysokiej wartości. Za każdym razem, gdy tworzą one zwycięską kombinację, to otrzymasz darmowe spiny. Ilość zależy od ich kombinacji, które są pokazane w tabeli poniżej:

tabela darmowych spinów

Wszystkie wygrane podczas tej rundy zostaną pomnożone x2, ale możesz zdobyć więcej free spinów, jeśli trafisz na kombinacje w tabeli poniżej:

tabela darmowych spinów

 

GLOW
86
Ocena

23%

Szansa by wygrać

96.1%

RTP