King of Slots

Dostawcy: NetEnt

King of Slots od NetEnt, został stworzony ekskluzywnie dla jednego z kasyn online. Pół roku później, NetEnt oficjalnie ogłosił, że…

King of Slots

68
68
Ocena
3 Liczba rzędów
0.25 Minimalna stawka
25 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

97%

RTP

Graj za darmo na
polskiekasyno.com lub

Ogólnie

Imie
King of Slots
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
97%
Maksymalny zysk (x twoja stawka)
x1000
Zmienność
Low
Linia wypłaty
25

Stawka

Maksymalna stawka
250
Minimalna stawka
0.25

King of Slots opinia

King of Slots od NetEnt, został stworzony ekskluzywnie dla jednego z kasyn online. Pół roku później, NetEnt oficjalnie ogłosił, że gra będzie dostępna w większości kasyn NetEnt od 12 Listopada 2015.

Jeżeli chodzi o estetykę tego slotu, to muszę przyznać, że spodziewaliśmy się czegoś więcej. Zaprojektowana jest ona w stylu bardzo prostym i klasycznym.

Staromodne symbole owoców, zostały trochę przekształcone, oprócz tego znajdziemy symbole korny i klejnotów. Na pierwszy rzut oka, cechy tej gry mogą się wydawać nie bardzo atrakcyjne, ale najprawdopodobniej zmienisz zdanie po odkryciu funkcji Sticky Wins, która odniosła sukces w innym slocie od NetEnt – Jack Hammer.

King of Slots Dowiedz się Więcej

King of Slots jest zbudowany z 5 bębnów, 3 rzędów i 25 stałych linii zwycięskich. Zarówno poziom zakładu, jak i wartość monety są regulowane odpowiednio od 1 do 10 i od €0,01 do €1,00. Zwycięskie kombinacie są stworzone poprzez identyczne symbole na zwycięskiej linii.

King of Slots Symbol Wild

Symbolem Wild w tej grze to niebieskie kamienie szlachetne, które pojawiają się losowo na bębnach. Sybmole Wild mogą zastępować wszystkie inne symbole, oprócz symboli Scatter, dzięki czemu powstają najwyżej płacone linie zwycięskie.

King of Slots Sticky Wins

Wszystkie 15 symboli na ekranie gry, są od siebie odseparowane. W trakcie gry albo rundy free spinów, sybmole z wygrywającej kombinacji w wygrywającej linii zostaną przylepione i nie będą się obracać podczas re – spinu.

King of Slots Symbole Scatter

Symbolami Scatter w King of Slots to trzy różowe diamenty i jeśli 3 lub więcej pojawi się gdziekolwiek na bębnach, to dostaniesz 10 darmowych spinów!

W tej grze możliwości wygranej są ogromne, więc na pewno warto ją wypróbować.