Fairytale Legends Red Riding Hood

Dostawcy: NetEnt

Najnowszy automat od NetEnt pod tytułem Fairytale Legents: Red Riding Hood zabierze cię w pełen magii świat baśni o Czerwonym…

Fairytale Legends Red Riding Hood

86
86
Ocena
3 Liczba rzędów
0.01 Minimalna stawka
20 Linia wypłaty
5 Koła

20%

Szansa by wygrać

96.3%

RTP

Graj za darmo na
polskiekasyno.com lub

Ogólnie

Imie
Fairytale Legends Red Riding Hood
Uruchomione
2016-10-23T12:00:00Z
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96.3%
Szansa by wygrać
20
Maksymalny zysk (x twoja stawka)
x200
Zmienność
Med-Low
Linia wypłaty
20

Stawka

Maksymalna stawka
1.00
Minimalna stawka
0.01

Fairytale Legends Red Riding Hood opinia

Najnowszy automat od NetEnt pod tytułem Fairytale Legents: Red Riding Hood zabierze cię w pełen magii świat baśni o Czerwonym Kapturku i będziesz jej towarzyszył w drodze przez las, gdzie spotkasz piękne wróżki, które będą miały dla ciebie wiele miłych niespodzianek. Pamiętaj jednak aby w drodze poprzez ciemny las nie wpaść w szpony okrutnego wilka, który czai się za drzewami. Wybierz się na wspaniałą przygodę w tym bajkowym slocie, który jest dostępny w kasynach poniżej:

Fairytale Legends: Red Riding Hood Dowiedz się Więcej

Umiłowana bajka o Carwonym Kapturku ożywa na ekranach w automacie składającym się 5 bębnów, 3 rzędów i 20 linii płatniczych. Symbolami na bębnach jest tu oczywiście wszystko związane z baśniową opowieścią o Czerwonym Kapturku i sam Czerwony Kapturek stoi przy bębnach, aby ci dopingować w trakcie gry. Czerwony Kapturek jest również symbolem Wild w tej grze.

Fairytaile Legends: Red Riding Hood Darmowe Spiny

Jeżeli na bębnie 1, 3 lub 5 pojawi się symbol darmowych spinów (skrzynia ze skarbami) to zostaniesz nagrodzony darmowymi spinami:

1 symbol free spins da ci 2 darmowe spiny

2 symbole free spins dadzą ci 4 darmowe spiny

3 symbole free spins dadzą ci 10 darmowych spinów.

Podczas rundy darmowych spinów może się pojawić gdziekolwiek na bębnach symbole Wild, który zamienia się w przylepiający się Wild, dzięki czemu będziesz mógł zdobyć więcej spinów.

Fairytale Legends: Red Riding Hood Funkcje Bonusowe

Jeśli pojawią się trzy symbole Bonus na bębnach 1, 3 lub 5 podczas głównej gry, to będziesz miał do wyboru jeden z trzech bonusó, którymi są:

► Beware of the Walf Bonus

► Free Spins Bonus

► Coin Win Bonus

Podczas gry na automacie Fairytale Legends: Red Riding Hood na pewno się nie znudzisz! Wspaniała baśniowa przygoda w której nie brakuje najbardziej przez nas lubianych bonusów jest już dostępna w kasynach poniżej:

 

Fairytale Legends Red Riding Hood
86
Ocena

20%

Szansa by wygrać

96.3%

RTP