Secrets of Atlantis

Dostawcy: NetEnt

Secrets of Atlantis to wspaniałej jakości automat od producenta NetEnt, którego tematem jest Mityczne zaginione miasto Atlantis. Wybierz się na…

Secrets of Atlantis

68
68
Ocena
4 Liczba rzędów
0.01 Minimalna stawka
40 Linia wypłaty
5 Koła

23%

Szansa by wygrać

97.1%

RTP

Graj za darmo na
polskiekasyno.com lub

Ogólnie

Imie
Secrets of Atlantis
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
97.1%
Szansa by wygrać
23
Maksymalny zysk (x twoja stawka)
x1600
Zmienność
Medium
Linia wypłaty
40

Stawka

Maksymalna stawka
1
Minimalna stawka
0.01

Secrets of Atlantis opinia

Secrets of Atlantis to wspaniałej jakości automat od producenta NetEnt, którego tematem jest Mityczne zaginione miasto Atlantis. Wybierz się na poszukiwanie mitycznej krainy, zniszczonej przez serię trzęsień ziemi i zatopionej przez wody morskie w kasynach poniżej:

Secrets of Atlantis Dowiedz się Więcej

Automat Secrets of Atlantis jest zbudowany z 5 bębnów, 3 rzędów i 40 linii wygrywających. Symbolami na bębnach są perły, kraby i klejnoty, a symbolem Wild w tej grze jest syrena. Struktura tego slotu pozwala na wygrane z obu stron, co daje nam dużo większe prawdopodobieństwo, aby wygrać o wiele więcej.

Secrets of Atlantis posiada wiele funkcji bonusowych, w tym symbol Wild(syrena), funkcję Nudge, funkcję Highlight i funkcję, którą bardzo lubimy: „Kolosalne Symbole”, które również znajdziemy w innym slocie od NetEnt – Spinata Grande. Jedyne czego nie znajdziesz w tej grze, to darmowe spiny, ale przy tylu dodatkowych bonusach wcale za nimi nie zatęsknisz.

Secrets of Atlantis Funkcja Highlight

Funkcja Highlight jest świetnym bonusem. Jeśli uda ci się na nią trafić, to symbole na środkowym bębnie zostaną uwydatnione podczas spinu, co wywoła re-spin i zostaną wywołane kolosalne symbole, tworzące szanse na lukratywne wygrane.

Secrets of Atlantis Funkcja Nudge Wild

W funkcji bonusowej Nudge Wild pojawi się syrena na bębnach lub tylko jej część, która będzie próbowała strącić sąsiadujące symbole, aby przejąć jak najwięcej miejsca na bębnach, co wiąże się z ogromnymi szansami na wygraną.

Secrets of Atlantis Wersja Mobilna

Gra Secret sof Atlantis jest dostępna również na telefonie. Jest ona doskonale zaprojektowana i posiada takie same funkcje, które znajdziesz w głównej wersji. Więc bez problemu możesz cieszyć się grą o każdej porze i z każdego miejsca.

Secrets of Atlantis Touch™ - NetEnt 

 

Secrets of Atlantis
68
Ocena

23%

Szansa by wygrać

97.1%

RTP