Sunny Shores

Dostawcy: Yggdrasil

Zbliża się lato i Yggdrasil – jeden z naszych ulubionych producentów ogłosił wydanie nowego automatu, o letniej tematyce pod tytułem…

Sunny Shores

67
67
Ocena
5 Liczba rzędów
0.25 Minimalna stawka
27 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

96.2%

RTP

Ogólnie

Imie
Sunny Shores
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96.2%
Zmienność
Low
Linia wypłaty
27

Stawka

Maksymalna stawka
100
Minimalna stawka
0.25

Sunny Shores opinia

Zbliża się lato i Yggdrasil – jeden z naszych ulubionych producentów ogłosił wydanie nowego automatu, o letniej tematyce pod tytułem Sunny Shores, którego premiera odbędzie się 24 maja 2017. Jest to niezwykle pogody, tropikalny slot, tryskający jaskrawymi kolorami oraz letnimi klimatami. Jeśli tęsknisz za latem i nie możesz się już doczekać wakacji, zagraj na Sunny Shores, a z pewnością poczujesz atmosferę letnich, słonecznych dni. 

Sunny Shores Dowiedz się Więcej

Sunny Shores składa się z 5 rzędów, 5 bębnów i 27 linii płatniczych. Najwięcej płacącym symbolem jest różowa muszla z perłą. Wszystkie inne symbole to kolorowe owoce, takie jak: ananasy, banany, truskawki, winogrona, arbuzy i gruszki.

Zagraj na automacie Sunny Shores!

Sunny Shores Bonus Expanding Sunny Wild

Rozszerzający się słoneczny Wild jest bardzo ważnym symbolem w tej grze. Jeśli pojawi się on na bębnach, to rozszerzy się przynajmniej w dwie różne strony. Jego rozbudowa może osiągnąć aż do 16 nowych Wildów, co może zakończyć się bardzo imponującą wygraną.

Sunny Shores Bonus Re-Spin

Każdy wylosowany rozszerzający się Wild będzie nagradzał darmowym re-spinem. Za każdy nowy Expanding Sunny Wild będziesz zdobywał więcej re-spinów.

Zagraj na automacie Sunny Shores!

Sunny Shores Darmowe Spiny

Gra nie posiada osobnej funkcji darmowych spinów, ale możesz być pewny, że jeśli zdecydujesz się na grę w polecanych przez nas kasynach poniżej, to zostaniesz nagrodzony dużą ilością darmowych obrotów jako część bonusu dla nowych graczy. Ponadto bonusy pieniężne od pierwszej wpłaty są również bardzo hojne!

Sunny Shores Nasza Opinia

Pomimo prostoty tego automatu, w porównaniu z innymi grami od Yggdrasil, uważamy że daje on nam wiele rozrywki. Jego urocza, pogodna, kolorowa grafika wprowadzi każdego w dobry humor. Pomimo tego, że ten slot nie posiada osobnego bonusu darmowych spinów, jego główny Sunny Wild bonus aktywuje się dość często podczas gry, dając nam dość wysokie szanse na pokaźne wygrane. Grafika jest fajna, pomysłowa i cieszy oko, zaprojektowana w oryginalny sposób. Cechy gry i funkcje bonusowe dają Ci duży potencjał na wygraną. Zanim jednak zaczniesz grać za prawdziwe pieniądze to spróbuj najpierw za darmo.  Nie przegap jego premiery, która odbędzie się po koniec maja w kasynach poniżej – dobra zabawa gwarantowana! Polecamy wypróbowanie tego slota i bliższe się z nim zapoznanie. Życzymy powodzenia, wysokich wygranych!

Sunny Shores
67
Ocena

-

Szansa by wygrać

96.2%

RTP